Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Vincent - Przeglądanie profilu

Skocz do zawartości

Vincent - profil Ocena użytkownika: -----

Grupa
Members
Całość postów
32(0,02 na dzień)
Aktywny w
Wszystko o forum (12 postów)
Rejestracja
30-lipiec 14
Odwiedzin
90633
Ostatnio
Użytkownik nie jest zalogowany 24 styczeń 2018 - 17:19
Zajęcie
Poza forum
Ikona   Vincent nie ustawił jeszcze statusu

Moje tematy

 1. Konto elite

  Napisano 21 gru 2017

  Chciałbym się Was zapytać, na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego? Chodzi o to, że chcemy z narzeczoną starać się o kredyt hipoteczny, żeby zdążyć jeszcze na MDM, gdzie będzie teraz wypłacana ostatnia transza.Z drugiej strony chciałbym zapytać, czy ktoś z Was korzystał kiedyś lub może dalej korzysta z konta elite. Chodzi mi dokładnie o tę usługę https://www.elitepri...chunek-db-elite samo w sobie wygląda to bardzo interesująco, jednak zależy mi na opinii klientów, bo a wydaje mi się najbardziej obiektywna. Czy Waszym zdaniem warto zakładać takie konto?
 2. Internet z pakietem TV

  Napisano 24 lis 2017

  Ostatnio dostałem ofertę podłączenia internetu ze wcześniej nieznanej mi firmy TOYA i chociaż w zasadzie jestem zadowolony (chociaż może bardziej właściwe byłoby stwierdzenie, że nie mam powodów do narzekań) ponieważ internet służy mi wyłącznie do przeglądania internet, czasem ewentualnie obejrzę coś na YT lub jakiś film online, to jednak zainteresowała mnie ta oferta https://go.toya.net.pl/ gdzie jak sądzę wykupując dodatkowy pakiet można otrzymać pakiet telewizyjny, co w zasadzie miałem i tak zrobić, tj. rozszerzyć dodatkowy pakiet, Mam jednak pytanie, do osób, które mają internet z TOYA? Czy zdarzają się czesto jakieś awarie? mój obecny jest pod tym względem stabilny, jednak różnie to bywa.
 3. Szkolenia z rachunkowości MSSF

  Napisano 23 wrz 2017

  Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat szkoleń oferowanych przez formy zewnętrzne. Jestem odpowiedzialny za mały zespół w jednym z banków. Stanowimy backoffice dla parterów kredytowych. Powoli jednak coraz bardziej jesteśmy wdrażani w ich obowiązki, chodzi przede wszystkim o takie kwestie jak uczestnictwo przy ustalaniu ryzyka kredytowego, ustaleniu spełnieniu warunków do uruchomienia kolejnej transzy kredytów, kontakt z klientem i ściągnanie od niego wszystkich niezbędnych dokumentów itd, chodzi o to, żeby jak najbardziej odciążyć Partnera Kredytowego, żeby ten skupił się jak najbardziej na robieniu biznesu z klientem. Dlatego też powoli rozglądam się za jakimś szkoleniem, które przybliżyłyby pewne zagadnienia. Znalazłem szkolenia oferowane przez akademię biznesu EY a dokładnie z MSSF http://www.academyof...o-rachunkowosci,161/ dot. m.in. analiz finansowych pod kątem decyzji kredytowych i inwestycyjnych. Czy ktoś z Was może był uczestnikiem takiego szkolenia lub słyszał coś i mógłby coś więcej powiedzieć? Nie wiem jednak, czy tematyka nie jest zbyt szczegółowa jak na obszar, którym się zajmujemy, niemniej będę wdzięczny za info w temacie
 4. Jakie serwery polecacie

  Napisano 23 wrz 2017

  Jak w temacie, bo z czasem będzie musiał o tym pomyśleć każdy, kto posiada własny serwis, który się szybko rozwija. Często serwery dedykowane są drogie i na kieszeń cywila nieco wysokie, dlatego dobrą alternatywą jest wybór serwera wirtualnie VPS. Korzystnie jednak wygląda oferta w https://www.nazwa.pl/vps/ nie korzystałem jednak nigdy z usług tego serwisu, dlatego chciałbym Was zapytać jak wypada ich oferta.
  Ja sam o tym myślę, bo chce się zabezpieczyć na przyszłość i przenieść swój projekt na taki serwer. Tylko tu rodzi się pytane czy ktoś miał z jakimś do czynienia i może coś polecić lub poradzić jakie firmy unikać?
 5. Aranżacja przedpokoju

  Napisano 24 cze 2017

  Chcemy wraz z żoną wyremontować je mieszkanie i zaaranżować je na styl skandynawski. Generalnie mamy już większość pomieszczeń przemyślanych, problemem pozostaje przedpokój. Jest on u nas dość długi i ja bym widział na ten ścianie cegłę, przy czym mamy już trochę tej cegły w salonie i sypialni, więc boję się, że będzie to trochę przesyt... Na https://forum.leroym...orum/przedpokoj,2,121.html widziałem kilka ciekawych propozycji, przy czym biorąc pod uwagę całość, nie wiem, czy by się komponowały do Naszego mieszkania, szczególnie jeśli chodzi o ścianę pokrytą betonowymi płytkami. Chciałem Was tym samym zapytać, czy macie jakieś pomysły co do tego jak zaaranżować, tak żeby 1) pasował on do całości, był z nią spójny, 2) nie był nudnym pokojem a nadawał mieszkaniu charakter. Jakie rozwiązania mogę zastosować biorąc pod uwagę powyższe?

Osobiste

Tytuł użytkownika
Advanced Member
Wiek
Wiek nie został ustalony
Data urodzenia
Data urodzin nie została podana
Płeć:

Kontakt

E-mail
Wyślij wiadomość

Znajomi

Vincent nie posiada znajomych

Komentarze

Vincent nie posiada komentarzy