Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Toronto z pracowni Dom Forma - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Toronto z pracowni Dom Forma Komentarze do Projekt Toronto z pracowni Dom Forma

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 21 luty 2011 - 11:07

Projekt Toronto z pracowni Dom FormaŚciany zewnętrzne: pustak ceramiczny MAX 29cm + 15cm styropian; Strop: płyta żelbetowa; Dach: wielkospadowy o nachyleniu 35st. kryty dachówką; Ogrzewanie: kocioł gazowy lub na paliwo stale...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Toronto z pracowni Dom Forma
Komentarze do projektu:

#2 Gość_beata

• Grupa Guests

Napisano 21 luty 2011 - 11:07

Bardzo fajny dom!Rzuty są idealne pod moją rodzinę.Setki projektów obejrzałam i dziś po raz pierwszy weszłam na tą stronę i jestem pewna,że tylko ten dom chcę zbubować!Jeśli ktoś z państwa buduje ten dom,proszę o kontakt!

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Dom Forma Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 21-luty 11

Napisano 21 luty 2011 - 14:45

Pani Beato,
Dziękujemy za uznanie i cieszymy się że nasz projekt przypadł Pani do gustu. Jednocześnie odpowiadając na Pani pytanie jest raczej nie możliwe by ktoś już budował dom Toronto ponieważ jest to nowy projekt.
By uzyskać więcej informacji zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu z naszą pracownią.
Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół DomForma

DomForma Pracownia Projektowa
Ul. Zatorska 33
34-100 Wadowice
+48 531 014 015

#4 Gość_monika

• Grupa Guests

Napisano 24 luty 2011 - 13:03

Ja też jestem zachwycona tym domem.Bardzo mi się podoba,idealny dla mnie i mojej rodziny.Zastanawiamy się z mężem nad tym domkiem.Super układ,nowoczesny,skromny.Ja też obejrzałam już setki projektów,a ten jest do którego powracam.Myślę,z to projekt dla mnie.

#5 Gość_Ana

• Grupa Guests

Napisano 21 marzec 2011 - 12:36

Witam
Mam pytanie czy jest możliwy projekt z garażem dwustanowiskowym i czy jest możliwość adaptacji poddasza? Dziękuję za odpowiedz
Pozdrawiam

#6 Gość_Ana

• Grupa Guests

Napisano 21 marzec 2011 - 12:37

Oczywiście chodzi o projekt Toronto :)) ( do linku wyżej )

#7 Gość_joanna

• Grupa Guests

Napisano 23 marzec 2011 - 18:43

Witam,
czy jest możliwość zobaczenia projektu Toronto w wersji lustrzane odbicie?

#8 Gość_beata

• Grupa Guests

Napisano 27 marzec 2011 - 17:00

Witam! Dzwoniłam do pracowni i też pytałam o adaptację poddasza.Oczywiście jest to możliwe,nie ma problemu.Też jestem ciekawa,czy wersja odbicia l. jest możliwa. Pozdrawiam!

#9 Gość_Agata

• Grupa Guests

Napisano 12 kwiecień 2011 - 09:12

Domek jest przecudowny, jestem zachwycona projektami pracowni i na pewno wydujemy jeden z przedstawianych domków . W końcu znalazłam Nasz dom marzeń....

#10 Gość_emaleIntole

• Grupa Guests

Napisano 07 sierpień 2011 - 15:13

Jak zmienic wyglad forum?
Nie moge znalezc ,wpisalam 'themes' w wyszukiwarce ale brak rezultatow...

#11 Gość_Adriana

• Grupa Guests

Napisano 27 wrzesień 2011 - 17:11

Dom cudowny? czy ktoś podjął się realizacji??

#12 Gość_beata

• Grupa Guests

Napisano 26 grudzień 2011 - 13:20

Projekt już kupiłam i od wiosny po delikatnych przeróbkach ruszamy z budową TORONTO

#13 Gość_Asia

• Grupa Guests

Napisano 06 styczeń 2012 - 16:38

Pani Beatko, proszę o informacje jakie zmiany wprowadziła pani w projekcie. Mnie też ten dom niemiernie się podoba. Pozdrawiam Mój mail: aissha1@wp.pl

#14 Gość_łucja

• Grupa Guests

Napisano 09 styczeń 2012 - 21:50

Bardzo się cieszę,że jest nas - zauroczonych projektem Toronto - więcej.Również kupilismy ten projekt i na wiosnę ruszamy z budową.Małe przeróbki też są przewidziane.Pozdrawiam!

#15 Gość_Edyta

• Grupa Guests

Napisano 29 styczeń 2012 - 18:29

Witamy "Torontowiczów". My budujemy nasz domek w woj. dolnośląskim. Zaczynamy wczesną wiosną. Po malutkich zmianach w projekcie czekam właśnie na pozwolenie na budowę.
Pozdrawiamy!

#16 Gość_karolina

• Grupa Guests

Napisano 05 marzec 2012 - 16:07

witam,
dziś pierwszy raz zobaczylismy z mężem projekt Toronto i również nam się spodobał. Jesteśmy ciekawi jakich Państwo przeróbek dokonali w projekcie??
będziemy wdzięczni za odp.
pozdrawiamy!

#17 Gość_Aga

• Grupa Guests

Napisano 08 marzec 2012 - 10:31

Witam !
Ja też zaczyna na wiosnę budowe domu Toronto... jestem z woj. Wielkopolskiego . Domek mnie zauroczył . Mam parę zmian w projekcie .

#18 Gość_Edyta

• Grupa Guests

Napisano 15 marzec 2012 - 09:17

No i zaczęło się na dobre... Dostaliśmy PNB, a dziś już wylewamy fundamenty pod nasze TORONTO. Małe zmiany w projekcie to m.in. likwidacja słupa w kuchni, likwidacja małej toalety na rzecz dodatkowej szafy, zamiast okna w sypialni doprojektowaliśmy duże wyjście na taras, no i jeden z pokoi przeznaczyliśmy na przyszłe biuro, a tym samym zrobiliśmy tam dodatkowe wejście. W drugim z pokoi doprojektowaliśmy wyjście na poddasze, na wypadek gdyby zabrakło nam w przyszłości miejsca na parterze :-))

A teraz czekam na opinie na temat budowy innych "Torontowiczów".

#19 Gość_gajosman

• Grupa Guests

Napisano 21 marzec 2012 - 07:44

Witam,Pani Edytko byłbym bardzo wdzięczny gdyby mogła Pani podać przybliżone koszty wykonania fundamentów ! Też zamierzam zacząć budowę za jakiś miesiąc !Z góry serdeczne dzięki !!!!

#20 Gość_Edyta

• Grupa Guests

Napisano 22 marzec 2012 - 20:59

Witam!
Przybliżony koszt to jakieś 30 tys. (bez papierologii wcześniejszej). Dokładny koszt będę mogła podać w przyszłym tygodniu po wylaniu chudziaka i wyliczeniu kosztów pospółki.
Pozdrawiam wszystkich budujących:-))

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2