Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Schody - stylowy element dekoracyjny - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Schody - stylowy element dekoracyjny Komentarze do artykułu Schody - stylowy element dekoracyjny

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 26 listopad 2009 - 14:10

Minęły czasy, w których schody miały pełnić jedynie funkcję użytkową. Dzisiaj stanowią niezwykle stylowy element dekoracyjny podno

Dołączona grafika
Link do artykułu: Schody - stylowy element dekoracyjny
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Uszatek

• Grupa Guests

Napisano 26 listopad 2009 - 14:10

No tak, wszystko pięknie, ale za schody np. dębowe trzeba dać jakieś 10 tyś. zł i na tym zachwyt się kończy.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mrtn Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Wyświetl blog
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 26 listopad 2009 - 23:07

Hmm dobre schody dębowe za 10 000 zł.
poproszę o namiary :)

#4 Gość_magda

• Grupa Guests

Napisano 10 grudzień 2009 - 20:51

wejdz na strone sks.pl i moze tam ci toś pomoże słyszałam że mogą dać jakies promocje na schody kręcone

#5 Gość_tomek

• Grupa Guests

Napisano 21 czerwiec 2010 - 11:24

Witam wszystkich,

Polecam firmę Kamex schody mają piękną galerię oraz atrakcyjne ceny, podaje stronę www.kamex-schody.pl

#6 Gość_Jerzy

• Grupa Guests

Napisano 15 wrzesień 2010 - 22:37

Serdecznie polecam strone www.schodyprojekt.pl , szybki termin realizacji zamowienia. Wycene otrzymalem w 1.5 godziny droga mailowa. Ceny przystepne. Szczerze polecam. Bardzo mila obsluga. Znaja sie na rzeczy. Jest to jedna z najwiekszych firm w Polsce.

#7 Gość_forumpost

• Grupa Guests

Napisano 21 grudzień 2010 - 10:25

Witam

Jeżeli mogę się wtrącić w temat: osobiście polecam schody stalowe z elementami drewnianymi. Bajecznie wyglądają:) Sam zaprojektowałem sobie takie do domu a pewna firma mi je tylko wykonała. Dla zainteresowanych: schody stalowe troszkę więcej informacji i sami zobaczcie jak to wygląda.

#8 Gość_mmm

• Grupa Guests

Napisano 12 styczeń 2011 - 10:58

dla mnie pięknie prezentują się schody marmurowe. Warto przejrzeć sobie stronę www.luxury-house.pl maja tam bogatą ofertę kamienia i galerię zdjęć

#9 Gość_jarilitmanen

• Grupa Guests

Napisano 11 luty 2011 - 10:38

ja na swoje schody sprowadziłem specjalne drewno z azji, trochę mnie to kosztowało ale jestem ogromnie zadowolony

#10 Gość_Bartek

• Grupa Guests

Napisano 16 maj 2011 - 21:38

POLECAM SCHODY DYWANOWE Z FIRMY WIR
STRONA www.schody-wir.pl ich galeria
przedstawiciel handlowy 514021429

mam ich schody są bardzo efektowne i nowoczesne.

Bartek

#11 Gość_Zbyszek

• Grupa Guests

Napisano 09 czerwiec 2011 - 16:38

Ja szczerze polecam firmę STRUG wykonywali mi piękne schody dębowe obkładane na beton zaś mojemu znajomemu robili schody samonośne też genialnie wyszły oto namiary STRUG są oni z małopolski

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Marsch Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 3
  • Rejestracja 12-czerwiec 11

Napisano 12 czerwiec 2011 - 20:09

Zapraszam na: http://www.marsch.pl/

Załączone miniatury

• Załączona grafika
  • Załączona grafika
  • Załączona grafika

#13 Gość_tadeusz

• Grupa Guests

Napisano 21 lipiec 2011 - 22:15

Wyświetl postUżytkownik Marsch dnia 12 czerwiec 2011 - 20:09 napisał

Zapraszam na: http://www.marsch.pl/

zapraszam na schody ERNITAL wykonamy wszelkiego rodzaju schody drewniane

#14 Gość_tomek

• Grupa Guests

Napisano 22 lipiec 2011 - 12:25

na stronie www.feldmann.pl można kupić materiały i samemu sobie zmontować schody :)

#15 Gość_Bartek

• Grupa Guests

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:58

Witam. Ja zakupiłem schody w firmie Grado z Krakowa. Mają salon w Opex na Roździeniu w Katowicach. Bardzo solidna firma, super obsługa. Produkty świetnej jakości za konkurencyjną cenę. Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Polecam. grado.com.pl

#16 Gość_Daniel

• Grupa Guests

Napisano 26 lipiec 2011 - 10:45

Ja mogę polecić firmę Tralex z torunia www.tralex.com.pl/ 20 lat doświadczenia na rynku.Wystarczy obejrzeć produkty przez nas wykonywane.Pozdrawiam

#17 Gość_Alan

• Grupa Guests

Napisano 16 wrzesień 2011 - 06:47

Ja z kolei polecam firmę Brysch Treppen. Wprawdzie nie jest ona zbyt znana ale jakość wykonanych przez nich schodów naprawdę przerosła moje najśmielsze oczekiwania, a i cena nie jest jakaś wygórowana. :-)

#18 Gość_kastet

• Grupa Guests

Napisano 04 listopad 2011 - 13:40

Najładniejsze schody jakie widziałem na swoje oczy to te - http://www.schodyprudlik.pl/site/ Szczególnie te kręte ;-)

#19 Gość_adzio

• Grupa Guests

Napisano 11 grudzień 2011 - 21:48

Za dobre schody trzeba trochę zapłacić i nie mowie tu o 10tys. za tyle to pewnie jakieś najprostsze modele siś kupi
ja swoje schody zamawiałem na
www.gwajak.eu - super producent schodów z Białegostoku ale robią na całą Polskę
drewno sapeli wiec kosztowały trochę więcej... ale warto!!!

jak robić schody to tylko schody drewniane
nie wyobrażam sobie schodzić w nocy na bosaka po marmurowych albo metalowych stopniach.

#20 Gość_Jacek

• Grupa Guests

Napisano 14 grudzień 2011 - 08:18

Jestem wlasnie na etapie poszukiwania jakichs konkretnych schodów i z tych firm co mnie odwiedzily to raczej najpowazniej wygladalo schodosystem.pl Dobrze doradzaja widac ze wiedza o co chodzi. Mam nadzieje ze sie nie zawiode.

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych