Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Murator M95 - Róże w ogrodzie z pracowni Kolekcja Muratora - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Murator M95 - Róże w ogrodzie z pracowni Kolekcja Muratora Komentarze do Projekt Murator M95 - Róże w ogrodzie z pracowni Kolekcj

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 12 luty 2011 - 16:38

Projekt Murator M95 - Róże w ogrodzie z pracowni Kolekcja Muratora...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Murator M95 - Róże w ogrodzie z pracowni Kolekcja Muratora
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Bitter

• Grupa Guests

Napisano 12 luty 2011 - 16:38

Niesamowity projekt. Bardzo funkcjonalne wnętrze. Szkoda, że wizualizacja zewnętrzna niezbyt udana i nie zachęca do projektu.

#3 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 25 luty 2011 - 18:52

Witam,

Projekt rzeczywiście udany, szczególnie podoba mi się wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz bardzo ekonomiczne "upakowanie" wszystkich pomieszczeń. Przy tym dosyć spore PG oraz dodatkowe WC - a z tym, jak wynika z moich obserwacji podczas poszukiwań, z reguły w projektach małych domów jest problem.

Wizualizacja bardzo nieszczęśliwa, ale wystarczy odrobina wyobraźni i pomysłu na jego wykończenie z zewnątrz. Myślę, że po podniesieniu dachu (30st. - wymóg planu zagospodarowania) dom jeszcze zyska na urodzie.

My jesteśmy zdecydowani; nie sądzę, żebym znalazła coś bardziej dla nas odpowiedniego. Liczę, że odezwie się ktoś, kto również ma zamiar ten domek wybudować...

Pozdrawiam
Anna

#4 Gość_aniqa

• Grupa Guests

Napisano 12 luty 2012 - 09:35

Świetny projekt !!! bardzo funkcjonalny !tylko dlaczego z zewnątrz taki nijaki?? w pierwszej chwili pomyslałam ze jest brzydki ale jak zobacztylam srodek to od razu zmienilam zdanie...

Strona 1 z 1