Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Przepiórka z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Przepiórka z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Przepiórka z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 08 luty 2011 - 08:55

Projekt Przepiórka z pracowni MG ProjektFundamenty – ławy betonowe, ściany z bloczków, Ściany zewnętrzne - ściany szkieletowe drewniane, Strop - drewniany belkowy, Pokrycie dachu – dachówka, Elewacje - tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Przepiórka z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Emeryt

• Grupa Guests

Napisano 08 luty 2011 - 08:55

Czy mógłby mi ktoś doradzić odnośnie jaki wybrać komin i kominek do domku Przepiórka.pozdrawiam

#3 Gość_kaszka

• Grupa Guests

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:24

Bardzo podoba mi się ten taras w Przepiórce, mamy w planach go budowac, ale dopiero w przyszłym roku. Narazie gromadzimy informację i porady :)
Dużo wiadomości o samym projecie znajdziesz Emeryt na forum pracowni ( http://www.mgprojekt...m/)wypowiadają się tam też eskperci z MG, więc doradzą ci najlpiej kominek :)

pozdrawiam

#4 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 04 maj 2012 - 19:15

Jesteśmy w trakcie budowy Przepiórki - wspaniały taras. Chętnie bym zobaczyła jak wyglądają inne realizacje. Proszę o info na tym forum.

#5 Gość_Racky

• Grupa Guests

Napisano 17 maj 2012 - 13:40

Hej,
Wybudowałem Przepiórkę z pracowni MG Projekt, jestem bardzo zadowolony. Pracę przeszły bez problemu, całkiem sprawnie to poszło. Polecam jak najbardziej projekt i firmę, pomogły mi też rady umieszczane na forum pracowni. Nie wprowadzaliśmy za wiele zmian, parę drobnostek, projekt wybraliśmy własnie tak by jak najmniej zmieniać :) Jakbyście mieli jakieś pytania to dajcie znać, zdjęcia zrobię jak tylko wrócę na miejsce. Póki co jestem na wyjeździe :/

#6 Gość_Kasia

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 20:43

Ktoś buduje ten projekt? Nadaje sie on może na dom caloroczny?
Mąż się uparł strasznie na dom z drewna a ja wolę murowany. No ale z dwojga złego lepszy juz ten drewniany niz żaden. Zastanawia mnie jak wygląda ogrzewanie i izolacja w takim domu.
Strasznie podoba mi sie taraz tego domu, można gdzies zobaczyć wiecej zdjęc tego projektu?

#7 Gość_tadeusz

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:50

Możesz zobaczyć więcej zdjęć na forum pracowni MG, tak mi się wydaje.
Wrzucają tam dużo rzeczy ostatnio.
Mnie się przepiórka bardzo podoba, mamy dylemat własnie bo Modrzewiowy też.
Nie wiemy za bardzo który wybrac, może pomożecie? :)

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Helga Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 28-sierpień 12

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:58

Myślimy tez o letniskowym domku, i kóry uważacie za lepszy? Przepiórka czy Sosenka?
Oby dwa nam się bardzo podobają, jednak Sosenka jest nieco tańsza.
Kasiu, wydaje mi się że ciężko z niego zrobić całoroczny, ponieważ ma dosyć mały materaż, a ilu was jest domowników?

Strona 1 z 1