Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Malowanie pistoletem natryskowym - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Malowanie pistoletem natryskowym Komentarze do artykułu Malowanie pistoletem natryskowym

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 30 styczeń 2011 - 21:43

Łatwość użytkowania urządzenia sprawi, że malowanie będzie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem...

Dołączona grafika
Link do artykułu: Malowanie pistoletem natryskowym
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_andi

• Grupa Guests

Napisano 30 styczeń 2011 - 21:43

No niestety nie mogę narazie nic dobrego o urządzeniu powiedzieć. zamiast ładnie rozpylić farbę, albo chlapie "glutami", a po rozcieńczeniu według instrukcji, okazuje się że wszystko cieknie. Z tą "czystością" też raczej przesadzone, bo jakoś nie zauważyłem żeby mi nie zapryskąło podłogi, i wsiego wokół.

#3 Gość_genek

• Grupa Guests

Napisano 03 marzec 2012 - 12:23

a ja sie z toba nie zgadzam. wszystko zależy od sprzetu i farby jaka wybrałeś. ja maluję agregatami i pistoletami z wypożyczalni agregatów malarskich painttech.pl i dają radę :) Polecam taką metodę malowania bo i efekty są świetne i czasu więcej dla siebie...

pozdrawiam,

genek

#4 Gość_rafal

• Grupa Guests

Napisano 11 marzec 2012 - 19:25

Wyświetl postUżytkownik andi dnia 30 styczeń 2011 - 21:43 napisał

No niestety nie mogę narazie nic dobrego o urządzeniu powiedzieć. zamiast ładnie rozpylić farbę, albo chlapie "glutami", a po rozcieńczeniu według instrukcji, okazuje się że wszystko cieknie. Z tą "czystością" też raczej przesadzone, bo jakoś nie zauważyłem żeby mi nie zapryskąło podłogi, i wsiego wokół.

#5 Gość_PistoletPIF-PAFF

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 15:43

Oba wyżej raklamowane pistolety NIE NADAJĄ SIĘ (!) do używania normalnych farb akrylowych, leteksowych, czyli takich jakimi malujemy ściany czy sufit. To można lawo sprawdzić na stronie PRODUCENTA tych urządzeń - tam jest tabelka jakie farby można używać w tych pistoletach. Emulsji akrylowcyh ani latekowych tam nie ma i być nie może. Pistoletami tego typu NIE POMALUJEMY żadnych ścian ani sufitów tego typu farbami o czym informuje producent na swoich stronach internetowych. Ale my dowiemy się o tym dopiero...PO KUPIENIU tego pistoletu i przy nieudanych próbach malowania tego typu farbami.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych