Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Płot na całe lata - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Płot na całe lata Komentarze do artykułu Płot na całe lata

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1672
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:08

Ogrodzenie zabezpiecza naszą posesję, wytycza granice naszej prywatności. Dodatkowo oddziela od hałasu i kurzu oraz utrudnia intruzom ws

Dołączona grafika
Link do artykułu: Płot na całe lata
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_ja

• Grupa Guests

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:08

warto również wspomnieć o ogrodzeniu z kamienia naturalnego np. piaskowca. Jest trwały i elegancko się prezentuje jak np to luxury-house.pl i jest to z pewnością ogrodzenie na długie lata

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Grzesiek1971 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 22
  • Rejestracja 14-marzec 11

Napisano 06 kwiecień 2011 - 12:24

zgadzam się z przedmówcą piaskowiec nieźle sprawdza się jako budulec w ogrodzeniach
Ogrodzenia z piaskowca. Otocz się naturalnym pięknem.
Alarmy - Yumico. Profesionalny montaż i obsługa.
Czas na nowe meble? Polecam Meble ekskluzywne Lupus.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   orzechowe_oczy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 44
  • Rejestracja 24-styczeń 11

Napisano 06 kwiecień 2011 - 20:21

my mamy ogrodzenie z kamienia, ma już ponad 20 lat... i jedyne co się zepsuło to betonowe "daszki" nad słupami... ale dlatego że ciężarówka w nie wjechała ;P

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Buddom Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 23
  • Rejestracja 30-maj 11

Napisano 16 czerwiec 2011 - 14:44

Jak się dba właściwie o ogrodzenie to ono i nas przeżyje. No chyba, że postawimy aluminiowy płot, który nam nie zardzewienie. Ale i o niego też trzeba dbać, aby ładnie wyglądał.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Skoczek Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 71
  • Rejestracja 25-sierpień 11

Napisano 11 październik 2011 - 15:28

Warto wspomnieć też o panelowych ogrodzeniach drewnianych, ładnie wyglądają, są proste w montażu i przede wszystkim trwałe. Przykład poniżej:

http://www.sklep.and...m.pl/ogrodzenia
Zapraszam do zapoznania się z ofertą - Ogrodzenia Drewniane, Meble Ogrodowe.

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   kajtek Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 14-październik 12

Napisano 14 październik 2012 - 22:40

ja polecam bardzo dobrą firmę Plotbud..stawiają bardzo dobre płoty..wybór jest ogromy(warto zaznajomić się z ich stronką)..ich płot służy mi już 5 lat i jak dotąd nie miałem żadnego problemu z rdzą

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Lelliorierozy Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 24-wrzesień 12

Napisano 15 październik 2012 - 03:23

The Sharing Of Marriage (humor)

The old man placed an order for one hamburger,
French fries and a drink.

He unwrapped the plain hamburger and
carefully cut it in half, placing one half in front of his wife.

He then carefully counted out the French fries, dividing them into two piles and neatly placed one pile in front of his wife.

He took a sip of the drink, his wife took a sip and then set the cup down between them
.... As he began to eat his few bites of hamburger, the people around them were looking over and whispering.

Obviously they were thinking, 'That poor old couple - all they can afford is one meal for the two of them.'

As the man began to eat his fries a young man came to the table and politely offered to buy another meal for the old couple. The old man said, they were just fine - they were used to sharing everything

People closer to the table noticed the little old lady hadn't eaten a bite. She sat there watching her husband eat and occasionally taking turns sipping the drink.

Again, the young man came over and begged them to let him buy another meal for them.
This time the old woman said 'No, thank you, we are used to sharing everything..'

Finally, as the old man finished and was wiping his face neatly with the napkin, the young man again came over to the little old lady who had yet to eat a single bite of food and asked 'What is it you are waiting for?'

She answered

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Kubica Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 11-listopad 12

Napisano 11 listopad 2012 - 11:44

ja mam sad ogrodzony z plotbud i jestem z niego zadowolony. Przyznaję, że głownie zachęciła mnie niska cena i liczyłem się z tym, że po paru latach trzeba będzie wymienić..jak na razie odpukać nic się z nim nie dzieje..polecam

Strona 1 z 1