Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Smyk z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Smyk z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Smyk z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 styczeń 2011 - 02:12

Projekt Smyk z pracowni MG ProjektFundamenty – żelbetowe wylewane, Ściany - gazobeton 24 + styropian lub porotherm 25 + styropian, Strop – drewniany belkowy, Elewacje - tynk cienkopowłokowy akrylowy, Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub balchodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Smyk z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Grzeniu Kaco

• Grupa Guests

Napisano 16 styczeń 2011 - 02:12

witam mam pyt.czy ktos juz wybudował smyka lub rozpoczą jego realizacje?jesli tak prosze o jakies sugestie na temat tego projektu i czyf faktycznie jest on tak tani w budowie jaki go opisuja. a i czym ogrzac ten dom

#3 Gość_Agnieszka

• Grupa Guests

Napisano 09 marzec 2011 - 16:40

Wyświetl postUżytkownik Grzeniu Kaco dnia 16 styczeń 2011 - 02:12 napisał

witam mam pyt.czy ktos juz wybudował smyka lub rozpoczą jego realizacje?jesli tak prosze o jakies sugestie na temat tego projektu i czyf faktycznie jest on tak tani w budowie jaki go opisuja. a i czym ogrzac ten dom

#4 Gość_Agnieszka

• Grupa Guests

Napisano 09 marzec 2011 - 16:43

Chyba mi wcięło posta. To tak w skrócie. też myślimy nad tym domkiem lub radosny i słoneczny z MG. Ktoś ma doświadczenia

#5 Gość_monika

• Grupa Guests

Napisano 19 październik 2011 - 08:02

Witam!

Planuję zakupić projekt MG Smyk, zamierzam budować ten domek w Rzeszowie.

Proszę o opinie oraz wymianę doświadczeń osób, które są już na dalszym etatpie realizacji.
Nie znalazłam żadnych zdjęć z realizacji tego projektu więc jesli ktoś posiada takie to bardzo proszę o przesłanie na e-mail monikals777@op.pl

pozdrawiam

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   maniek1 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 20
  • Rejestracja 21-grudzień 10

Napisano 20 październik 2011 - 14:27

Jaka cena takiego domku ?
Serdecznie polecam przeprowadzka Siemianowice

#7 Gość_monikals

• Grupa Guests

Napisano 23 październik 2011 - 13:26

Wyświetl postUżytkownik maniek1 dnia 20 październik 2011 - 14:27 napisał

Jaka cena takiego domku ?

Ja chciałabym zamknąć się w 200 000 i myślę że jest to realne. Nadal czekam na sugestie i uwagi:)

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   maniek1 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 20
  • Rejestracja 21-grudzień 10

Napisano 29 październik 2011 - 13:21

Jeśli działkę już masz to realne :)
Serdecznie polecam przeprowadzka Siemianowice

#9 Gość_slawek

• Grupa Guests

Napisano 21 marzec 2012 - 14:36

Witam. Czy któraś z osób wyżej odpowiadajaca rozpoczeła już może budowe tego domu ? Zainteresował mnie ten projekt i chciałbym sie dowiedziec co nieco o jego realizacji w praktyce.

Pozdrawiam

#10 Gość_Krystyna

• Grupa Guests

Napisano 23 marzec 2012 - 13:09

Wyświetl postUżytkownik slawek dnia 21 marzec 2012 - 14:36 napisał

Witam. Czy któraś z osób wyżej odpowiadajaca rozpoczeła już może budowe tego domu ? Zainteresował mnie ten projekt i chciałbym sie dowiedziec co nieco o jego realizacji w praktyce.

Pozdrawiam

#11 Gość_Dysia

• Grupa Guests

Napisano 27 marzec 2012 - 14:44

Cześć wam,
Właśnie zakupiłam projekt trochę inny - Cypisek z MG Projektu, wiele się naszukałam i naczytałam informacji o nim, zanim to zrobilam. Mogę Wam polecić tą pracownie, pomogła mi z wszystkimi formalnościami, do tego prowadzą bloga, forum ( własnie, tam znalazłam najwięcej potrzebnych informacji, są tam zdjęcia z realizacji, kosztorysy itp). Tak więc chociaż byłam w tych tematach zielona, to bez stresu do wszystkiego podeszłam.

polecam ;)

#12 Gość_Takku

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 11:14

Ktoś ma policzone koszty budowy tego domu? Planujemy go robić i boimi sie że nam kasy nie starczy a nie chcemy kredytu brać. Dysia mówisz że te forum jest pomocne? Musze sprawdzić w takim razie.
My postawiliśmy na Smyka z uwagi na prostotę i solidność, ma nieskomplikowany układ pomieszczeń, fajny tarasik i nic nam więcej nie potrzeba ;)
Pozdrawiam wszystkich miłośników Smyka!

#13 Gość_Danka

• Grupa Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:45

Poszperaj na forum pracowni, jesli chcesz zobaczyć rozłożenie kosztów, wiem że tam ktoś się na ten temat wypowiadał.
Smyk tez mnie urzekł prostota i niezwykłą funkcjonalnością, jesteśmy na etapie zakupu projektu i budowę mamy zamiar zacząć wkrótce ;)

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 09 czerwiec 2012 - 20:19

My także mamy zamiar kupić Smyka ale zastanawiamy sie jeszcze nad innym z tej samej pracowni. Tak samo jak Dysia poszperałam troche na ich stronie no i dużo dostałam informacji. Jak macie jakies foto z realizacji to wstawcie chętnie popatrze jak to wyglada w realu!

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 18 czerwiec 2012 - 09:30

Zdjećia tez są u nich pod hasłem zdjęcia z realizacji czy cos takiego...Ale nie wiem czy ten są zdjecia ze wszystkich domów

#16 Gość_~Hanka

• Grupa Guests

Napisano 27 czerwiec 2012 - 11:37

No sprawdzałem, niestety nie mają zdjęć z realizacji wszystkich projektów. Wielu nie ma.
Danka ma rację, na forum można wielu się ciekawych rzeczy dowiedziec stricke dotyczące danego projektu, często też znajdziecie zdjecia z realizacji użytkowników.
pozdrawiam
Pomyślnej budowy!

#17 Gość_Klenne

• Grupa Guests

Napisano 29 czerwiec 2012 - 13:55

Cześc Wam,
ktoś z Was zdecydował się na budowę tego projektu? My właśnie kupiliśmy projekt i zastanawiamy się co zmienić. Generalnie układ pomieszczen nam się podoba, wiec raczej to zmiany będą bardziej kosmetyczne. Jest szansa zmieścić się w kosztach do 180 tys?

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 06 lipiec 2012 - 11:18

Ja bym nic nie zmieniała w tym projekcie, i zachecam do zakupu bo w rzeczywistosci jest jeszcze ładniejszy!

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:44

zajrzyj na forum pracowni ktoś tam tez pamietam zadawal takie pytanie moze jest odpowiedz

#20 Gość_Fifek

• Grupa Guests

Napisano 11 lipiec 2012 - 14:34

Hej,
widzę że jeszcze ktoś chce budować według tego projektu. Nam się bardzo spodobał, bardzo praktyczny. Chcemy wprowadzić parę zmian,ale jeszcze nad nimi dyskutujemy.
Jak macie jakieś propozycje to dajcie znać.

Dzieki tobiasz za info o forum pracowni, na pewno zajrzymy ;)

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2