Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Owidiusz z pracowni DOMENA - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Owidiusz z pracowni DOMENA Komentarze do Projekt Owidiusz z pracowni DOMENA

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 18 grudzień 2010 - 18:58

Projekt Owidiusz z pracowni DOMENA...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Owidiusz z pracowni DOMENA
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Michal

• Grupa Guests

Napisano 18 grudzień 2010 - 18:58

Po dlugim czasie poszukiwan ten dom bardzo przypadl nam do gustu.Wlasciwie wszystko nam w nm pasuje. Czy ktos wybudowal dom wg. tego projektu w okolicach Krakowa ?

#3 Gość_Wojtek

• Grupa Guests

Napisano 26 styczeń 2011 - 09:32

Hej projekt też mi się bardzo podoba ale napewno nikt go nie wybudował ponieważ to nowy projekt z listopada 2010 roku. Niedługo ma pojawić się wersja z dwustanowiskowym garażem (zobaczymy czy dodadzą lukarnę). Podobny projekt to Gracjan z tej pracowni. A i warto nie przeoczyć że strop nad garażem jest niżej od stropu części mieszkalnej.

#4 Gość_Robert

• Grupa Guests

Napisano 11 luty 2011 - 07:30

Siemka.
Ja już kupiłem projekt z 2 stanowiskowym garażem nazywa się Owidiusz 2 ale nie ma go jeszcze na stronie. Z różnic to tylko to, że dom ma 17,71 długości i jaskółka nad garażem jest przesunięta bardziej na środek. Garaż w projekcie ma dwoje drzwi ale można to łatwo przerobić na jedne, które według mnie są bardziej praktyczne i w sumie tańsze. Poza tym w projekcie nic się nie zmieniło. Kosztuje 2091,00. Jeżeli chodzi o Kraków, to ja kupowałem projekt na Długiej 49 w DobrymDomu...

#5 Gość_Marcin

• Grupa Guests

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:08

Witam ja już buduje owidiusza z jednym garazem jestem na etapie murowania szczytów wieniec przygotowany pod więźbe. na początku parter wydaje się mało przestrzenny ale po wylaniu stropu i wejściu na góre mamy naprawde super powierzchnie :) jakby ktos potrzebowal jakis informacji pisac na gg 3514338:)

Strona 1 z 1