Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Tania z pracowni Dom dla Ciebie - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Tania z pracowni Dom dla Ciebie Komentarze do Projekt Tania z pracowni Dom dla Ciebie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 18 listopad 2009 - 21:21

Projekt Tania z pracowni Dom dla Ciebie
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Tania z pracowni Dom dla Ciebie
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Przemek

• Grupa Guests

Napisano 18 listopad 2009 - 21:21

Wybudowalem 2 i jest to bardzo fajny domek, latwy do pewnych modyfikacji porawiajacych funkcjonalnosc :) Chyba kolejne 2 tez beda takie...

#3 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 20 listopad 2009 - 19:57

Witam! buduje tez domek Tania jestem na etapie ścianek działowych, czy może ktość wstawi jakieś fotki? Pozdrawiam Ewa

#4 Gość_Hubert

• Grupa Guests

Napisano 22 listopad 2009 - 18:23

Witam. Mam w planie wybudowac ten domek. Kompletnie nie orientuje sie jakie sa przyblizone koszty realizacji? Mozna prosic o jakas podpowiedz? O jakich modyfikacjach Pan wspomina? Ja oddzielilbym choc czesciowo kuchnie od holu, a otworzylbym ja bardziej na salon(przesuwajac kominek w sam naroznik salonu). Za wszelkie porady z gory dziekuje. PS Mozna wiedziec w jakiej czesci Polski wybudowal Pan te domki? Chetnie obejrzalbym Tanie "na zywo". Pzdr!

#5 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 23 listopad 2009 - 13:19

Witam! Nasza ''Tania" już stoi w stanie surowym otwartym, i powiem szczerze że projekt nie oddaje rzeczywistości, my myślimy o zmianie klatki schodowej, drzwiach przesuwnych do kuchni chowanych w ścianie, a nad garażem zrobiliśmy dodatkowe pomieszczenie na bardzo dużą garderobę.Zmieniliśmy również duże okno w salonie na fiksy.My jesteśmy z Wielkopolski. Pozdrawiam Ewa

#6 Gość_Hubert

• Grupa Guests

Napisano 29 listopad 2009 - 00:50

Witam. Ja tez jestem z Wlkp - Gniezno. Mi spokoju nie daje ta kuchnia otwarta na hol - probuje sobie wyobrazic, jak to moze wygladac w rzeczywistosci i tu raczej sklanialbym sie do postawienia scianki dzialowej, ktora choc troche oddzieli kuchnie od holu. Chodzi mi o to, zeby dla wchodzacego do domu, pierwszym widokiem, ktory rzuci mu sie w oczy nie byla wlasnie otwarta na osciez kuchnia :-) Jak ocenia Pani ogolnie ten projekt (pod katem bledow, kosztow wykonania itp.)? Za wszelkie opinie bede wdzieczny. Moj e-mail: h.nowak@yahoo.com. Pozdrawiam serdecznie. Hubert.

#7 Gość_Przemek

• Grupa Guests

Napisano 04 styczeń 2010 - 10:02

Domki skonczone i wykonczone - jesli ktos chce foto lub porade prosze pisac:
rallytouring@interia.pl

#8 Gość_Kaja - Krk

• Grupa Guests

Napisano 15 marzec 2010 - 22:36

Pani Ewo

Jeżeli jest taka możliwość, to proszę o przesłanie zdjęć Pani domu na e-mail jakaja_26@poczta.fm Proszę również o informację jakich zmian dokonała Pani w projekcie i w jakiej kwocie wybudowała Pani stan surowy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Kaja

#9 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 16 marzec 2010 - 11:42

Wyświetl postUżytkownik Kaja - Krk dnia 15 marzec 2010 - 22:36 napisał

Pani Ewo

Jeżeli jest taka możliwość, to proszę o przesłanie zdjęć Pani domu na e-mail jakaja_26@poczta.fm Proszę również o informację jakich zmian dokonała Pani w projekcie i w jakiej kwocie wybudowała Pani stan surowy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Kaja

#10 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 16 marzec 2010 - 11:44

Witam !
Proszę o kontakt linki4@op.pl.

Strona 1 z 1