Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Ile kosztuje remont mieszkania? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Ile kosztuje remont mieszkania? Komentarze do artykułu Ile kosztuje remont mieszkania?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 24 październik 2010 - 11:52

Jeżeli wnętrza wymagają jedynie drobnych prac odświeżających, możemy je wykonać o każdej porze roku, samodzielnie i niedrogo...

Dołączona grafika
Link do artykułu: Ile kosztuje remont mieszkania?
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_weronika

• Grupa Guests

Napisano 24 październik 2010 - 11:52

jezeli chcem zrobic pokuj na poddaszu w calosci poczawszy od instalacji elektrycznej .regipsy podloga.okno dzwi.ogrzewanie centralne to ile mnie to bedzie kosztowac

#3 Gość_Loyd

• Grupa Guests

Napisano 24 październik 2010 - 16:07

Nie zalecam samodzielnych wycen takiego remontu, jeśli się na tym nie znasz :)
Ja jestem po kilku remontach mojego domu i za każdym razem korzystam ze sprawdzonych ekip

Polecam stronkę www.ogloszenia-bezplatne.oferteo.pl.Możesz tam zlecić wykonanie wyceny oraz sam remont. Ekipy wyślą ci swoje oferty i wtedy zobaczysz, jak dużo możesz zaoszczędzić :D

#4 Gość_kaja

• Grupa Guests

Napisano 19 listopad 2010 - 20:34

a co do remontu - powiedzcie mi, ile mniej więcej może kosztować wymiana parapetów w mieszkaniu?

#5 Gość_bajka

• Grupa Guests

Napisano 21 listopad 2010 - 23:58

A z jakiego materiału? Powiedz coś więcej, inaczej ciężko będzie oszacować

#6 Gość_kaja

• Grupa Guests

Napisano 25 listopad 2010 - 20:41

Myślałam o konglomeracie, jest w dobrej cenie i to ponoć popularny materiał

#7 Gość_bajka

• Grupa Guests

Napisano 27 listopad 2010 - 16:30

Nie radze, konglomerat powstaje z marmurowych ścinek (czyli de facto odpadów), używa się go do różnych rzeczy, nie tylko do parapetów, więc to chyba mówi samo za siebie

#8 Gość_kaja

• Grupa Guests

Napisano 28 listopad 2010 - 11:35

Czyli co, lepiej będzie zainwestować np. w marmur?

#9 Gość_pout

• Grupa Guests

Napisano 30 listopad 2010 - 23:07

Marmur ok, ale nie wszędzie też pasuje i może się ukruszyć – polecam Ci parapety z Helopalu, jest to parapet z mączki marmurowej, materiał wygląda świetnie, jest gładki, estetyczny i bardzo trwały, producent chwali się, że wytrzyma i 50 lat.

#10 Gość_KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ DOM

• Grupa Guests

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:12

Oferuje swoje usługi w zakresie pełnych remontów kompleksowych mieszkań domów i biur,
zakres prac wykonywanych :
*szpachlowanie
*malowanie
*podwieszane sufity, zabudowy GK
*płytki
*panele
*elektryka
*drobne przeróbki instalatorskie itd.
Wszelkie dalsze inf pod nr kontaktowym
Według potrzeb wystawiam fakturę VAT
Wycena na miejscu u klienta
Możliwość wysłania mailem cennika usług
Dojazd do 60km od Poznania
nr kontaktowy : 602778846
e-mail : arkadiusz.kedziora@interia.pl
nr gadu-gadu na życzenie

SPEŁNIAMY ŻYCZENIA OD RAZU A MARZENIA W 3 DNI! :)

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   kornel36 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 16-luty 11

Napisano 16 luty 2011 - 12:41

Wyświetl postUżytkownik Loyd dnia 24 październik 2010 - 16:07 napisał

Nie zalecam samodzielnych wycen takiego remontu, jeśli się na tym nie znasz :)

zgadzam się z przedmówcą, samodzielna wycena często jest myląca i jak przychodzi do kosztów rzeczywistych, to człowiek zszokowany. Polecam udać się do firmy remontowo - budowlanej i poprosić o wstępny kosztorys.

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Pool Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 10-maj 13

Napisano 10 maj 2013 - 12:25

Szczerze mówiąc to nie jest to zbyt dokładny kosztorys, ale ciężko tak naprawdę dobrze oszacować koszty remontu. Każde pomieszczenie należałoby przeliczyć osobno.
W przypadku łazienki znalazłem fajny tekst http://kalkulatorybu...czenia-lazienki ale dla pozostałych pomieszczeń nie widziałem zbyt dobrych wyliczeń.

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   barko Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 93
  • Rejestracja 27-luty 14

Napisano 13 marzec 2014 - 15:07

Tutaj - http://wywozgabarytow.pl/ macie firmę którą radzę zatrudnić na pierwszym etapie remontu. Dzięki temu nie podejmiecie się tematu zrywania ścian, podłogi, czy usuwania gruzu. To podstawa. Uwierzci mi, że bez narzędzi tego nie wykonacie.

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   bork Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 80
  • Rejestracja 20-sierpień 14

Napisano 27 sierpień 2015 - 05:15

Czeka mnie wkrótce generalny remont mieszkania w bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 60 m kw. Jaki może być orientacyjny koszt robocizny remontu? Prace remontowe mają objąć: wymiana 5 drzwi gładzie, malowanie, glazura w kuchni ok 14 m2, terakota ok 8 m2, wymiana paneli, elektryka, modernizacja oświetlenia, montaż punktów świetlnych i gniazdek, może z 12-14 sztuk.

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   bejonkaa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 84
  • Rejestracja 18-luty 13

Napisano 27 sierpień 2015 - 09:22

Nas remont kosztował dużo. Mamy praktycznie takie samo mieszkanie i wydaliśmy prawie 100 tys. złotych. Z tym,zę staraliśmy sie remontować mieszkanie w wysokim standardzie, zadbaliśmy o wysoką jakość materiałów. Zależało nam na tym aby wszystko bylo wykonane porządnie. Z drugiej strony jeśli remontujesz mieszkanie w niższym albo średnim standardzie to będzie to zdecydowanie tańsze.Zerknij sobie tutaj:
http://kb.pl/teksty/...omieszczeniach/
Na stronie obecnie znajduje się dobry artykuł o tym ile mniej więcej może kosztować generalny remont mieszkania. Na dole jest dokładna rozpiska ile co kosztuje.

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   doo Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 290
  • Rejestracja 28-lipiec 14

Napisano 16 listopad 2017 - 12:36

Trzeba pamiętać o tym, żeby w koszt remontu wliczyć zakup narzędzi. I myślę, że najlepiej byłoby Metabo narzędzia zamawiać u dystrybutorów takich jak Koelner, z którymi można negocjować korzystniejsze ceny podczas większych zakupów.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4
0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych