Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Minor z pracowni DOMENA - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Minor z pracowni DOMENA Komentarze do Projekt Minor z pracowni DOMENA

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 18 październik 2010 - 08:56

Projekt Minor z pracowni DOMENA...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Minor z pracowni DOMENA
Komentarze do projektu:

#2 Gość_nB

• Grupa Guests

Napisano 18 październik 2010 - 08:56

Czy ktoś buduje albo zbudował ten domek? Jestem ciekaw jak wygląda w rzeczywistości.

#3 Gość_Grzesiek

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2011 - 13:22

Wyświetl postUżytkownik Redakcja dnia 18 październik 2010 - 08:56 napisał

Projekt Minor z pracowni DOMENA...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Minor z pracowni DOMENA
Komentarze do projektu:

#4 Gość_Grzesiek

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2011 - 13:24

Jeśli ktoś buduje ten domek proszę o informacje w jakim wariancie ogrzewania i dlaczego?
email: grzesiek05@interia.pl
Dziękuję

#5 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 11 marzec 2012 - 15:33

Wyświetl postUżytkownik nB dnia 18 październik 2010 - 08:56 napisał

Czy ktoś buduje albo zbudował ten domek? Jestem ciekaw jak wygląda w rzeczywistości.

ja właśnie też się zastanawiam, bo projekt mi sie podoba, i chciałabym zobaczyć jak wyglada juz wybudowany

#6 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 11 marzec 2012 - 15:35

Wyświetl postUżytkownik nB dnia 18 październik 2010 - 08:56 napisał

jest fajny ten domek i tez jestem ciekawa jak wyglada już wybudowany

#7 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 17 kwiecień 2012 - 16:07

w maju zaczynamy budowe tego domu, wybijamy fundamenty. Czy ktoś buduje już ten dom ??

#8 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 24 kwiecień 2012 - 17:43

Wyświetl postUżytkownik Monika dnia 17 kwiecień 2012 - 16:07 napisał

w maju zaczynamy budowe tego domu, wybijamy fundamenty. Czy ktoś buduje już ten dom ??

Witam,

w czerwcu ruszamy z budową- minor 2 z garażem dwustanowiskowym. Chętnie podzielę się wrażeniami- mail: akinom_84@o2.pl

#9 Gość_LeonZaw

• Grupa Guests

Napisano 04 maj 2012 - 14:38

jakie robiliście zmiany w minorze ?

#10 Gość_asiuchna

• Grupa Guests

Napisano 29 maj 2012 - 13:15

(jakie robiliście zmiany w minorze ?)
Witam wszystkich:)
jestem kolejną osobą której spodobał sie MInor 2. Obecnie jestesmy z mężem na etapie starania sie o pozwolenie na budowę. Całą papierologię zleciliśmy firmie ktora sie tym zajmuje i jak na razie niczym nie musimy się martwic... Projekt juz zakupiony i zmiany wprowadzone. Zmiany są niewielkie ale jednak...
Po pierwsze likwidacja wszystkich balkonów zostaną tylko okna balkonowe i od razu balustrady, jedynie w przedniej elewacji taki balkonik tylko na jeden kroczek do przodu.
Kolejna zmiana to zmniejszenie drzwi bo sa bardzo szerokie w projekcie skrzydla boczne mają po 60 cm kazde my likwidujemy jedno całkowicie, drugie zmniejszamy na 50 cm, dzieki temu w miejscu gdzie było drugie skrzydło zyskamy miejsce na duzą szafę.
Następna zmiana to scianka pod schodami dzięki czemu powstanie szafka którą bedzie mozna wykorzystac( od wiatrołapu) na buty odkurzacz itp.Wizualnie bedzie to wyglądało tak; wchodząc do domu i patrzac na sciane naprzeciw drzwi, bedzie na niej trójkąt który bedzie zabudowany szafką wnękową.
Następnie wejscie do spizarni przeniesione na tą ścianę co wejscie do toalety dzięki czemu w kuchni powstanie wolne miejsce które bedzie mozna wykorzystac na dodatkowe meble i kuchnia lekko wydłuzona tylko ścianką od strony spizarni. Okno wyśrodkowane i zmniejszone na 150cm bo w projekcie jest 180cm.
W salonie zamiast dwóch okien bęwdzie jedno duze, 60 cm od podłogi.
Na górze w pomieszczeniu nad garazem powstanie biuro oraz pokój który bedzie miał 16m a w miejscu gdzie tworzy się wnęka bedzie wbudowana szafa. to wszystkie zmiany jakie wprowadziliśmy. Jesli ktos ma inne ciekawe pomysły czekamy na info. Pozdrawiam i czekam na relacje z budowy.

Strona 1 z 1