Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Amelia z pracowni Dom dla Ciebie - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Amelia z pracowni Dom dla Ciebie Komentarze do Projekt Amelia z pracowni Dom dla Ciebie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 18 październik 2010 - 08:41

Projekt Amelia z pracowni Dom dla Ciebiefundamenty BETONOWE ściany zewnętrzne POROTHERM 25cm + WEŁNA.MIN. 12cm ściany wewnętrzne POROTHERM, CEGŁ.DZIURAWKA,G-K rodzaj stropu TERIVA elewacje TYNK STRUKTURALNY, OKŁADZINA KAMIENNA pokrycie dachu DACHÓWKA CEM. lub CER....
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Amelia z pracowni Dom dla Ciebie
Komentarze do projektu:

#2 Gość_

• Grupa Guests

Napisano 18 październik 2010 - 08:41

Świetny projekt - domek jak marzenie! Czy Czy ktoś buduje Amelie - chętnie pooglądam zdjęcia z realizacji.

#3 Gość_Łukasz

• Grupa Guests

Napisano 29 październik 2010 - 19:39

Budujemy Amelię 129 metrów Wielkopolska gm. Wągrowiec mogę dodać fotki. W chwili obecnej jesteśmy na etapie dachu. Wczesną wiosną tynki, posadzki, elewacja. Jeszcze wcześniej zimą ścianki działowe z regips na górze, ocieplenie dachu, sanitariaty i elektryka. Pozdrawiam.

#4 Gość_Beata

• Grupa Guests

Napisano 27 listopad 2010 - 10:36

Wyświetl postUżytkownik Łukasz dnia 29 październik 2010 - 19:39 napisał

Budujemy Amelię 129 metrów Wielkopolska gm. Wągrowiec mogę dodać fotki. W chwili obecnej jesteśmy na etapie dachu. Wczesną wiosną tynki, posadzki, elewacja. Jeszcze wcześniej zimą ścianki działowe z regips na górze, ocieplenie dachu, sanitariaty i elektryka. Pozdrawiam.

#5 Gość_Wiola

• Grupa Guests

Napisano 11 grudzień 2010 - 20:29

Hej, bardzo chętnie bym zobaczyła wnętrza, rozkład Amelki. Mogę prosić o te fotki:)

#6 Gość_Radek

• Grupa Guests

Napisano 27 grudzień 2010 - 13:52

Wyświetl postUżytkownik Łukasz dnia 29 październik 2010 - 19:39 napisał

Bardzo zależy mi na obejrzenie Amelii w trakcie realizacji. Czy można prosić o jakiś kontakt. Mój e-mail: janosik7@neostrada.pl
Będę bardzo zobowiązany. Pozdrawiam

#7 Gość_SobeSparobaft

• Grupa Guests

Napisano 28 styczeń 2011 - 11:38

ortodonta i ortodonta warszawa ......
Welcome to Bronsky Orthodontics – a growing center after orthodontics that delivers the first-rate harrow nearly equal by today. Building upon ninety years of profession cv and a up requisition to fulfil his patients, Dr. Bronsky has created a custom in which calibre again comes in front – without question. Reprove us at . Our offices are dynamic and bewitching, and our patient-centered come near transform into be placed you SMILE.

thanks
ortodonta

Strona 1 z 1