Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Elida z pracowni DOMENA - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Elida z pracowni DOMENA Komentarze do Projekt Elida z pracowni DOMENA

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 15 październik 2010 - 08:58

Projekt Elida z pracowni DOMENA...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Elida z pracowni DOMENA
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Lusia_Z

• Grupa Guests

Napisano 15 październik 2010 - 08:58

Piękny domek na większą działkę. Podoba mi się rozmieszczenie pomieszczeń użytkowych wewnątrz. Czy ktoś z użytkowników portalu buduje taki domek?

#3 Gość_joanna

• Grupa Guests

Napisano 18 październik 2010 - 08:13

ja przymierzam sie do budowania domku wg tego projektu, własnie czekam na projekt

#4 Gość_Krzysztof_Hoppe

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2011 - 14:35

Kupiłem ten projekt. Dom jest idealnie dopasowany do moich potrzeb. Wygląd zewnętrzny odbiega od ogólnej sztampy.

Pozdrawiam wszystkich Fanów Elidy.

Krzysztof

#5 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 03 marzec 2011 - 08:41

Wyświetl postUżytkownik joanna dnia 18 październik 2010 - 08:13 napisał

ja przymierzam sie do budowania domku wg tego projektu, własnie czekam na projekt

Witam Bardzo podoba nam się projekt Elida 2 z tysiąca przejrzanych projektów ten zwrócił naszą uwagę. Z tego co pani pisze jest już pani szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Gratuluje:) Mam wielką prośbę czy mogłaby pani podzielić się informacją dotycząca kosztorysu tego domku. Nigdzie nie ma takich chociażby przybliżonych informacji a przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałabym się upewnić co do trafności wyboru:) A może dokonywała pani jakichś zmian w projekcie? Bardzo była bym wdzięczna gdyby pani podzieliła się swoją posiadaną dla mnie bardzo cenna wiedzą. Z góry dziękuję. Pozdrawiam:) es301@wp.pl

#6 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 03 marzec 2011 - 08:44

Wyświetl postUżytkownik Krzysztof_Hoppe dnia 28 luty 2011 - 14:35 napisał

Kupiłem ten projekt. Dom jest idealnie dopasowany do moich potrzeb. Wygląd zewnętrzny odbiega od ogólnej sztampy.

Krzysztof

Panie Krzysztofie mam podobną prośbę jak do pani Joanny. Bardzo proszę wszystkich posiadających już ten projekt:D Dołączam pozdrowienia dla wszystkich "fanów" Elidy i Elidy 2 :)

#7 Gość_Ania

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2011 - 21:37

Wyświetl postUżytkownik Ewa dnia 03 marzec 2011 - 08:44 napisał

Panie Krzysztofie mam podobną prośbę jak do pani Joanny. Bardzo proszę wszystkich posiadających już ten projekt:D Dołączam pozdrowienia dla wszystkich "fanów" Elidy i Elidy 2 :)

Ja też bardzo prosze o informacje o kosztach budowy,napewno ktoś już ma wstępne ;-)

#8 Gość_joanna

• Grupa Guests

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:22

Wyświetl postUżytkownik Ewa dnia 03 marzec 2011 - 08:41 napisał

Witam Bardzo podoba nam się projekt Elida 2 z tysiąca przejrzanych projektów ten zwrócił naszą uwagę. Z tego co pani pisze jest już pani szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Gratuluje:) Mam wielką prośbę czy mogłaby pani podzielić się informacją dotycząca kosztorysu tego domku. Nigdzie nie ma takich chociażby przybliżonych informacji a przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałabym się upewnić co do trafności wyboru:) A może dokonywała pani jakichś zmian w projekcie? Bardzo była bym wdzięczna gdyby pani podzieliła się swoją posiadaną dla mnie bardzo cenna wiedzą. Z góry dziękuję. Pozdrawiam:) es301@wp.pl

DZień dobry
Ja juz zaczęłam budowe wg tego projektu. WArtosc stanu surowego otwartego wykonawca okreslil na 179 tys zlotych. Jezeli potrzebuje Pani wiecej inforamcji to prowadze dziennik budowy na www.murator.pl Pozdrawiam J.

#9 Gość_joanna

• Grupa Guests

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:24

Wyświetl postUżytkownik Krzysztof_Hoppe dnia 28 luty 2011 - 14:35 napisał

Krzysztof

Ja juz zaczęłam budowę, chętne podziele sie wrażeniami J.

#10 Gość_joanna

• Grupa Guests

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:29

Witam wszystkich fanów "Elidy"
Ja juz zaczęlam budowe tego domku , chetnie podziele sie spostrzezeniami . joma1@vp.pl

Strona 1 z 1