Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Szkolenia z rachunkowości MSSF - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Szkolenia z rachunkowości MSSF

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Vincent Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 30
  • Rejestracja 30-lipiec 14

Napisano 23 wrzesień 2017 - 21:49

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat szkoleń oferowanych przez formy zewnętrzne. Jestem odpowiedzialny za mały zespół w jednym z banków. Stanowimy backoffice dla parterów kredytowych. Powoli jednak coraz bardziej jesteśmy wdrażani w ich obowiązki, chodzi przede wszystkim o takie kwestie jak uczestnictwo przy ustalaniu ryzyka kredytowego, ustaleniu spełnieniu warunków do uruchomienia kolejnej transzy kredytów, kontakt z klientem i ściągnanie od niego wszystkich niezbędnych dokumentów itd, chodzi o to, żeby jak najbardziej odciążyć Partnera Kredytowego, żeby ten skupił się jak najbardziej na robieniu biznesu z klientem. Dlatego też powoli rozglądam się za jakimś szkoleniem, które przybliżyłyby pewne zagadnienia. Znalazłem szkolenia oferowane przez akademię biznesu EY a dokładnie z MSSF http://www.academyof...o-rachunkowosci,161/ dot. m.in. analiz finansowych pod kątem decyzji kredytowych i inwestycyjnych. Czy ktoś z Was może był uczestnikiem takiego szkolenia lub słyszał coś i mógłby coś więcej powiedzieć? Nie wiem jednak, czy tematyka nie jest zbyt szczegółowa jak na obszar, którym się zajmujemy, niemniej będę wdzięczny za info w temacie

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych