Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Aranżacja przedpokoju - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Aranżacja przedpokoju

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Vincent Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34
  • Rejestracja 30-lipiec 14

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:52

Chcemy wraz z żoną wyremontować je mieszkanie i zaaranżować je na styl skandynawski. Generalnie mamy już większość pomieszczeń przemyślanych, problemem pozostaje przedpokój. Jest on u nas dość długi i ja bym widział na ten ścianie cegłę, przy czym mamy już trochę tej cegły w salonie i sypialni, więc boję się, że będzie to trochę przesyt... Na https://forum.leroym...orum/przedpokoj,2,121.html widziałem kilka ciekawych propozycji, przy czym biorąc pod uwagę całość, nie wiem, czy by się komponowały do Naszego mieszkania, szczególnie jeśli chodzi o ścianę pokrytą betonowymi płytkami. Chciałem Was tym samym zapytać, czy macie jakieś pomysły co do tego jak zaaranżować, tak żeby 1) pasował on do całości, był z nią spójny, 2) nie był nudnym pokojem a nadawał mieszkaniu charakter. Jakie rozwiązania mogę zastosować biorąc pod uwagę powyższe?

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 584
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:37

Może również oferta mebli w skandynawskim stylu, dostępna na https://www.mandihouse.pl/ wam się spodoba. Moim zdaniem można tutaj znaleźć naprawdę ciekawe dodatki. Zobaczcie sami.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ferrak Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 94
  • Rejestracja 15-lipiec 13

Napisano 17 styczeń 2018 - 21:14

Cegła w aranżacji jest fajna ale nie można przesadzać. Jeśli jest już w kilku pomieszczeniach zastosowana to bym poszła już teraz w kierunku farb. Do stylu skandynaskiego fajnie pasowałyby te chłodne odcienie duluxa z serii kolory świata. Do tego jakieś punktowe oświetlenie i przedpokój będzie się ładnie prezentować :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   viko10 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 52
  • Rejestracja 16-luty 14

Napisano 16 luty 2018 - 21:40

Styl skandynawski to głównie jasne barwy, więc zacznij od mebli, a potem dobierz kolor ścian. Jeśli mimo wszystko chcesz uniknąć śnieżnobiałego, który jak wiadomo jest wszędzie, możesz się zdecydować na porcelanową biel. Nie ukrywam, że polecam ze względu również na to, że to ja taki wybrałem. :)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6
0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych