Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Kredyt obrotowy - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Kredyt obrotowy

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Vincent Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 28
  • Rejestracja 30-lipiec 14

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:06

dzie w chwili można uzyskać kredyt na rozwój/rozpoczęcie działalności gospodarczej:
-bez posiadania udokumentowanych dochodów
-bez zabezpieczenia typu nieruchomość/samochód.
-bez wkładu własnego

Potrzebuje 50 000 zł i mam dobry biznes plan napisany przez specjalistę od biznes planu i ubieganiu się o kredyty. Przeszkodą jest to że dużej ilości banków trzeba spełnić co najmniej 1 z w.w warunków.
W niemal wszystkich posiadać zabezpieczenia w postaci nieruchomości/samochodu, gdzie żadnej z tych rzeczy nie jestem właścicielem.

Proszę więc o wymienienie jakiegokolwiek banku, który odpowiadałby kryteriom:
Gdzie podobno można w do 30 000 zł bez spełniania żadnego warunku...
Tyle, że w internecie wręcz roi się od negatywnych opinii na temat ich kredytu na ten cel.
Podobno wymagają mnóstwa dokumentów, a sama procedura jest bardzo uciążliwa i długo trwa. Jednocześnie bez gwarancji otrzymania pieniędzy...
Najbardziej by mnie interesowało oferowane przez mBank kredyt w rachunku bieżącym dla sektora MŚP, jak tutaj https://www.mbank.pl...hunku-biezacym/ bo to chyba najlepsze rozwiązanie na zapłatę bieżących zobowiązań, kiedy kontrahent pozostaje w zwłoce..

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Choya Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 195
  • Rejestracja 24-sierpień 12

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:03

Kredyt obrotowy, czyli w dużym skrócie pewna linia kredytowa z której mogą korzystać firmy, aby finansować swoją bieżącą działalność. Poprawia zasoby kapitałowe w firmie.
Dobrą alternatywą dla kredytów obrotowych jest faktoring - czyli usługa polegająca na wykupieniu nieprzeterminowanych wierzytelności. Zwykle będą to faktury. Faktoring to wiele zalet - chociażby miękka windykacja, polepszenie płynności finansowej. Więcej na temat faktoringu, kosztów itd można dowiedzieć się wchodząc np tutaj: http://monevia.pl/

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych