Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt greenSPACE_196 z pracowni Synergia - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt greenSPACE_196 z pracowni Synergia Komentarze do Projekt greenSPACE_196 z pracowni Synergia

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 14 październik 2010 - 12:34

Projekt greenSPACE_196 z pracowni Synergia...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt greenSPACE_196 z pracowni Synergia
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Kropka

• Grupa Guests

Napisano 14 październik 2010 - 12:34

Chcę kupić projekt greenSPACE 196. Widziałam zdjęcia realizacji na stronie biura - dom wydaje się bardzo okazały, choć jest polecany na małą działkę. Czy ktoś buduje ten dom lub wybudował już i może się wypowiedzieć na jego temat?

#3 Gość_ojciec tomasz

• Grupa Guests

Napisano 09 listopad 2010 - 19:58

rzeczywiście projekt ma bardzo dobrze upakowaną przestrzeń wewnątrz. Mimo swoich blisko 200m2 powierzchni można go postawić już na działce 25x20m. Został wybudowany w Poznaniu na narożnej, około 600 metrowej działeczce. :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Synergia Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Biura projektowe
  • Postów 1
  • Rejestracja 29-wrzesień 10

Napisano 28 listopad 2010 - 22:40

zgadza się, te widziałem ten dom będąc u znajomych w okolicy, bardzo udany i ciekawy projekt

#5 Gość_marcin

• Grupa Guests

Napisano 07 marzec 2011 - 00:50

Witam,
Swietny,ciekawe jak wzglada na 30arach czy to jest mala czy duza dzialka.Duzo zieleni.Mam pomysl na taki domek.plus system grzewczy na rurkach polipropylenowych czyli domek zero energii.czy ktos wie cos w tym temacie,pozdrawiam

Strona 1 z 1