Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Jak dobrać moc klimatyzatora? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Jak dobrać moc klimatyzatora? Komentarze do artykułu Jak dobrać moc klimatyzatora?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 04 październik 2016 - 10:57

Moc chłodnicza klimatyzatora decyduje o tym, czy urządzenie ochłodzi powietrze w pomieszczeniu do żądanej temperatury.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Jak dobrać moc klimatyzatora?
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   michal45 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 47
  • Rejestracja 24-maj 12

Napisano 04 październik 2016 - 10:57

Dobre okna PCV + markizy do okien pionowych, które ograniczają dostęp promieni słońca do wnętrza mieszkania. To moim zdaniem cenowo i funkcjonalnie dobre rozwiązanie.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   viko10 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 50
  • Rejestracja 16-luty 14

Napisano 31 październik 2016 - 18:26

Też mi się wydaje, że ta wszędobylska klima to nam wszystkim szkodzi. A o tych markizach czy nie miałeś na myśli tych od Fakro, bo w Pytaniu na Śniadanie o nich oglądałem.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Andrzej1456 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 27
  • Rejestracja 03-luty 15

Napisano 14 kwiecień 2017 - 10:43

Sądzę, że klimatyzator będzie najskuteczniejszy i najbardziej wydajny. Ważne, aby był też w odpowiednim miejscu zamontowany dla najskuteczniejszego działania. Ja mam klimę i jestem bardzo zadowolony. Zobaczcie sobie artykuły o klimatyzacjach w serwisie Strefaklimatyzacji.pl. Jest tam opisany montaż itd… https://www.strefakl...ej-klimatyzacji,32.html. Przydatne artykuły.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych