Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Przegląd instalacji grzewczej przed zimą - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Przegląd instalacji grzewczej przed zimą Komentarze do artykułu Przegląd instalacji grzewczej przed zimą

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 26 kwiecień 2016 - 17:14

W myśl artykułu 62. ustawy o Prawie Budowlanym każdy obiekt budowlany raz w roku musi zostać poddany okresowej kontroli.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Przegląd instalacji grzewczej przed zimą
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   czerwone_szpilki Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 405
  • Rejestracja 08-kwiecień 11

Napisano 26 kwiecień 2016 - 17:14

ja mam to z głowy na przykład, ale ja dzierzawię zbiornik na lpg od amerigasu i firma zajmuje się serwisem, kontrola a nawet dostawami gazu. Jas tylko place rachunki. Moim zdaniem, jest to bardzo dobre rozwiazanie dla rodzin, w których ludzie dorośli sa co tu duzo gadac, zapracowani, ja jak wychodzę do pracy (prowadze firmę) to nie wiem kiedy wrócę, a tak mam stałą temperaturę w domu

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   makary Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 55
  • Rejestracja 07-sierpień 14

Napisano 26 sierpień 2016 - 16:33

Zdecydowanie również stan kanalizacji warto od czasu do czasu kontrolować, a w razie potrzeby na pewno przyda się przepychacz do kanalizacji na stanie np. z http://rafnar.pl/ :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Verdina Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 42
  • Rejestracja 16-luty 15

Napisano 11 marzec 2017 - 07:40

Wyświetl postUżytkownik czerwone_szpilki dnia 26 kwiecień 2016 - 17:14 napisał

ja mam to z głowy na przykład, ale ja dzierzawię zbiornik na lpg od amerigasu i firma zajmuje się serwisem, kontrola a nawet dostawami gazu. Jas tylko place rachunki. Moim zdaniem, jest to bardzo dobre rozwiazanie dla rodzin, w których ludzie dorośli sa co tu duzo gadac, zapracowani, ja jak wychodzę do pracy (prowadze firmę) to nie wiem kiedy wrócę, a tak mam stałą temperaturę w domu

No to jest racja, takie rozwiązanie się dobrze sprawdza jeśli ktoś właśnie stawia na wygodę mieszkania, a dodatkowo jest to też na pewno wyjście przyjazne środowisku.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych