Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Karmel z pracowni Archeton - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Karmel z pracowni Archeton Komentarze do Projekt Karmel z pracowni Archeton

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 04 listopad 2009 - 13:42

Projekt Karmel z pracowni Archeton
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Karmel z pracowni Archeton
Komentarze do projektu:

#2 Gość_EWELINA

• Grupa Guests

Napisano 04 listopad 2009 - 13:42

TO MÓJ DOM, JESTEM SZCZĘSLIWA BO JEST SUPER FUNKCJONALNY

#3 Gość_Andrew

• Grupa Guests

Napisano 04 listopad 2009 - 21:54

Wydaje mi się, że miałem okazję widzieć ten dom od środka i moja opinia nie jest tak entuzjastyczna. Drażni mnie mały i ciasny wiatrołap. Kiszkowaty przedpokój bez okna bo salon został zamknięty jak zwykła sypialnia (no może podwójne drzwi sugerują że jest tu coś większego, ale same drzwi do salonu to paranoja pozamykania. Zresztą cały ten dom to wielkie POZAMYKANIE. na 180 m2 zamknięto i odgrodzono 7 pokoi. Jadalnia to już pomysł paranoika drzwi - zamknięto od kuchni i przedpokoju. No i ten pomysł, że na 6 sypialni wystarczą 2 stosunkowo małe łazienki.

Zastanów się czy to naprawdę jest dom marzeń. Chyba, że kto marzy, żeby pochwalić się znajomym, że ma 9 pokojowy dom, a potem wraca do klasztoru w którym każdy domownik ma swoją celę. To nie jest dom dla NORMALNEJ rodziny, która przynajmniej 3 razy dziennie chce się zobaczyć (gdzie indziej niż w kolejce do łazienki)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Paula Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 10
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 05 listopad 2009 - 12:36

może faktycznie przestrzeń w domu jest dość mocno ograniczona przez sciany, ale to co jednym nie odpowiada, dla drugich jest właśnie tym, co sprawia, że są szczęśliwi - tak jak Ewelina :)

więcej wyrozumiałości i tolerancji dla gustu innych ludziów ;)

#5 Gość_Władysław Ćwiliński

• Grupa Guests

Napisano 30 listopad 2009 - 16:23

Patrząc po rzucie - to nie jest dom - to jest mieszkanie przeniesione do domu. Nie wyobrażam sobie domu który skłąda się z przedpokoju i drzwi - a gdzie hall, salon, przestrzeń życiowa. Tak się buduje mieszkania albo pensjonaty i musze się tu niesttey zgodzić z Adrew'em.

#6 Gość_Małgosia

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2010 - 12:20

jestem posiadaczką tego domu... co prawda jeszcze go nie użytkuję ale odpowiem na zarzut "pozamykania" otóż zrezygnowałam z montowania drzwi do salonu i jadalni, podebnie z kuchnią ... są to powiększone otwory wejściowe. Pokoje na dole i poddaszu nie są podzielone więc jest ich mniej za to o większej powierzchni :rolleyes:

#7 Gość_Magda

• Grupa Guests

Napisano 17 marzec 2011 - 11:34

mieszkam od roku w takim domu.Nie wyobrazam sobie zebym miala inny.Podobnie jak moja poprzedniczka zrezygnowalam z drzwi do salonu i jadalni,a wejscie do kuchni zrobilam na zasadzie barku.Jest to idealny dom dla duzej rodziny. Na gorze kazde z dzieci ma swoj pokoj. Wydaje mi sie,ze dwie lazienki sa wystarczajace dla domownikow.

Strona 1 z 1