Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Ogrzewanie które nie ma sobie równych - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Ogrzewanie które nie ma sobie równych Komentarze do artykułu Ogrzewanie które nie ma sobie równych

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:01

Wybór konkretnego systemu grzewczego pociąga za sobą konsekwencje na długie lata użytkowania i utrzymania domu.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Ogrzewanie które nie ma sobie równych
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   arturpoznanski Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 9
  • Rejestracja 10-sierpień 15

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:01

Wybór konkretnego systemu grzewczego pociąga za sobą konsekwencje na długie lata użytkowania i utrzymania domu. Dlatego ja wybrałem ogrzewaniem gazem płynnym i amerigas, postawiłem na jakość gazu, ekonomiczne utrzymanie i wygodę.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Bazi Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 28
  • Rejestracja 23-luty 11

Napisano 02 wrzesień 2015 - 23:16

Gaz owszem, ale tylko z kotłem kondensacyjnym. Mój junkers w 2 zimy mi się zwrócił, a jeszcze przecież potaniały od tego czasu. No i czyściej w kotłowni wielokrotnie.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   bejonkaa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 84
  • Rejestracja 18-luty 13

Napisano 27 październik 2015 - 14:48

Ogrzewanie gazowe w dzisiejszych czasach jest moim zdaniem o wiele bardziej opłacalne niż ogrzewanie mieszkania węglem. Oraz tańsze. Jeśli dom jest dobrze ocieplony to koszta całego sezonu grzewczego nie są takie wysokie. Woda jest zawsze ciepła. Nie trzeba palić w piecu aby cieszyć się z rana ciepłym prysznicem.
Można je podłączyć nawet tam gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci gazu ziemnego.Zerknijcie sobie na ofertę gazu dla domów od Amerigas:
http://www.amerigas....iki/oferta.html

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   czerwone_szpilki Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 407
  • Rejestracja 08-kwiecień 11

Napisano 19 maj 2016 - 19:38

otóż to! kazdy krzyczy, ze ogrzewanie gazem lpg jest drogie, bo węgiel jest tanszy, okej jest tanszy, ale gaz lpg jest kaloryczniejszy, wiec wychodzi na to samo, jak nie taniej, w przypadku dobrze ocieplonego domu

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Verdina Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 42
  • Rejestracja 16-luty 15

Napisano 26 czerwiec 2016 - 08:53

Gaz płynny + dzierżawa zbiornika z Amerigas w odniesieniu do całego roku faktycznie wcale tak drogo nie wychodzi, ale to trzeba się bardziej zainteresować i najlepiej skontaktować bezpośrednio z przedstawicielem firmy.

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   czerwone_szpilki Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 407
  • Rejestracja 08-kwiecień 11

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:33

tak, tak, bo w amerigasie masz idywidualne wyliczenia, widomo wiaze sie to z tym, ze kazdy dom jest inny

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Verdina Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 42
  • Rejestracja 16-luty 15

Napisano 11 marzec 2017 - 07:45

Przede wszystkim też każdy ma inny dom, inną powierzchnię i inne warunki często też trzeba spełnić. Dlatego najkorzystniej skontaktować się z kimś z amerigasu i bezpośrednio dogadać szczegóły - wtedy też się ma jasność.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych