Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Pensjonat przy fontannie z pracowni ARCHON+ - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Pensjonat przy fontannie z pracowni ARCHON+ Komentarze do Projekt Pensjonat przy fontannie z pracowni ARCHON+

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:56

Projekt Pensjonat przy fontannie z pracowni ARCHON+ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm styropian 14 cm tynkstrop: płyta żelbetowaschody: żelbetowe dwubiegowe: h=97 cmdach: dwuspadowy, nachylenie 42°, więźba drewniana, dachówka ceramiczna...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Pensjonat przy fontannie z pracowni ARCHON+
Komentarze do projektu:

#2 Gość_slawsc

• Grupa Guests

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:56

Właśnie skończyłem budowę wg. tego projektu. Fajnie wygląda. Przyszłym wykonawcą proponuję podnieść ścianę kolankową. Wg orginalnego projektu jest trochę za niska i traci się dużo powierzchni użytkowej. Druga sprawa to zwiększenie różnicy w połaci dachu. inaczej będą problemy z obróbkami dekarskimi.

#3 Gość_leszeko

• Grupa Guests

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:09

Wyświetl postUżytkownik slawsc dnia 28 wrzesień 2010 - 12:56 napisał

Właśnie skończyłem budowę wg. tego projektu. Fajnie wygląda. Przyszłym wykonawcą proponuję podnieść ścianę kolankową. Wg orginalnego projektu jest trochę za niska i traci się dużo powierzchni użytkowej. Druga sprawa to zwiększenie różnicy w połaci dachu. inaczej będą problemy z obróbkami dekarskimi.

Poważnie sie zastanawiam sie nad tym projektem. Ciekawi mnie czy można sie faktycznie zmieścić w cenie jaka jest podana. Trochę mało przestrzeni gospodarczej, chyba że na górze jeden pokój sie na to poświęci. Wersja z podpiwniczeniem mogłaby być lepsza.
Jeżeli można się spytać - w jakiej to miejscowości?

#4 Gość_darek

• Grupa Guests

Napisano 13 czerwiec 2011 - 03:09

Wyświetl postUżytkownik slawsc dnia 28 wrzesień 2010 - 12:56 napisał

witam dzieki za opinie bo ja tez jestem zainteresowany tym projektem i mam pytanie o ile czeba podnies scianke kolankowa iczy dal bys jakies zmiany w tym projekcie dziekuje za odpowiec muj adres darekwykurz@interia.pl

#5 Gość_pensjonat mazury

• Grupa Guests

Napisano 14 listopad 2011 - 10:06

Interesujący projekt.

#6 Gość_stanisław

• Grupa Guests

Napisano 18 styczeń 2012 - 16:37

Wyświetl postUżytkownik leszeko dnia 30 wrzesień 2010 - 16:09 napisał

Poważnie sie zastanawiam sie nad tym projektem. Ciekawi mnie czy można sie faktycznie zmieścić w cenie jaka jest podana. Trochę mało przestrzeni gospodarczej, chyba że na górze jeden pokój sie na to poświęci. Wersja z podpiwniczeniem mogłaby być lepsza.
Jeżeli można się spytać - w jakiej to miejscowości?

Witam.Zamówiłem ten projekt,ale będę dokonywać zmian [dobudowa sali].Proszę o porady odnośnie projektu i wykonawstwa.

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   troszka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 30-październik 12

Napisano 01 listopad 2012 - 09:14

Witam, my podnieśliśmy ścianę kolankową i zrobiliśmy przejście do "drugiej" części kosztem pokoi. Narazie tyle zmian:)
Pozdrawiam

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   gagatek04 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 20
  • Rejestracja 19-październik 12

Napisano 08 listopad 2012 - 13:49

Bardzo ciekawy jest projekt.

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Kasiak Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 4
  • Rejestracja 09-listopad 12

Napisano 09 listopad 2012 - 14:38

Dla mnie trochę zbyt klasyczny, ale mężowi się podoba, więc go rozważamy.
"Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdzie nie jest u siebie". Projekty domow.

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   troszka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 30-październik 12

Napisano 14 listopad 2012 - 23:22

Witam, przedstawiam NASZ DOMEK. Może ktoś dołaczy z fotkami, bo na temat tego projektu jest bardzo mało zdjęć i iformacji. Pozdrawiam :rolleyes:

Załączone miniatury

• Załączona grafika

Strona 1 z 1