Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Grzejniki dekoracyjne – design czy funkcjonalność? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Grzejniki dekoracyjne – design czy funkcjonalność? Komentarze do artykułu Grzejniki dekoracyjne – design czy funkcjonalno

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 luty 2015 - 19:43

Podstawowym kryterium przy wyborze grzejnika powinno być to, że ma zapewniać ciepło w naszym domu.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Grzejniki dekoracyjne – design czy funkcjonalność?
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Verdina Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 42
  • Rejestracja 16-luty 15

Napisano 16 luty 2015 - 19:43

Estetyka wnętrz jest równie istotna, jak funkcje i użyteczność grzejników. Ja może nie koniecznie wybrałabym takie, ale już prędzej kanałowe verano, takie które sa sprytnie ukryte;)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   makary Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 55
  • Rejestracja 07-sierpień 14

Napisano 17 lipiec 2015 - 18:35

Dokładnie, dzisiaj świadomie projektujemy wnętrza i każdy element jest w nich przemyślany, dlatego chcemy aby również grzejniki pełniły funkcję dekoracyjną, a jednocześnie dobrze ogrzewały mieszkanie :) Ciekawy artykuł o dekoracyjnej funkcji grzejników znajdziecie na http://purmosfera.pl...kich-odkrywcow/ :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Nigol Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 35
  • Rejestracja 11-wrzesień 14

Napisano 04 sierpień 2015 - 22:17

Wyświetl postUżytkownik makary dnia 17 lipiec 2015 - 19:35 napisał

Dokładnie, dzisiaj świadomie projektujemy wnętrza i każdy element jest w nich przemyślany, dlatego chcemy aby również grzejniki pełniły funkcję dekoracyjną, a jednocześnie dobrze ogrzewały mieszkanie :) Ciekawy artykuł o dekoracyjnej funkcji grzejników znajdziecie na http://purmosfera.pl...kich-odkrywcow/ :)

Po 1: masz rację co do grzejników. Muszę, przyznać, że jest to kwestia, na którą dopiero niedawno zwróciłem uwagę. Tymczasem kto powiedział, że grzejnik musi być nudny?! Wprost przeciwnie, może być naprawdę efektownym elementem dekoracyjnym bądź użytkowym (np. funkcja ławeczki).

Po 2: rzeczywiście ciekawy artykuł podlinkowałeś, a jak się okazało po dalszej lekturze tego bloga, pozostałe zamieszczone na nim wpisy są równie interesujące, tak więc warto tam zajrzeć!

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   karunfin Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 81
  • Rejestracja 11-lipiec 14

Napisano 21 październik 2015 - 11:15

Myślę, że warto o to zadbać.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   czerwone_szpilki Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 405
  • Rejestracja 08-kwiecień 11

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:40

ja mam w domu normalne grzejniki, tylko w dwóch łazienkach mam takie dekoracyjne bardziej, ale grzeja tak samo dobrze jak i te "zwykle" takze mozna miec i design i funkcjonalnosc

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych