Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Zgrabny z przedsionkiem z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Zgrabny z przedsionkiem z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Zgrabny z przedsionkiem z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 23 wrzesień 2010 - 10:45

Projekt Zgrabny z przedsionkiem z pracowni MG ProjektFundamenty – betonowe wylewane, Ściany - gazobeton 24 cm + styropian 12 cm, Strop – żelbetowy Teriva, Elewacje - tynk cienko powłokowy akrylowy, Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Zgrabny z przedsionkiem z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Wiolka8528@wp.pl

• Grupa Guests

Napisano 23 wrzesień 2010 - 10:45

Witam ,jesteśmy w trakcie budowy tego domu i w miarę postępów budowy jesteśmy przekonani ,że to dobry wybór.Szukam osób ,które już mają swój "Zgrabny" chciała bym zobaczyć wnętrza domku

#3 Gość_~karolQ

• Grupa Guests

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:52

Wiolka, wnętrza zależą już od konkretnych gustów osób.
Ja budowałem dom projektu "Zgrabny" ale był trochę przerobiony, zwłaszcza pod względem rozmieszczenia pokoi, więc nie wiem czy tez cię to interesuje. Jestem z niego bardzo zadowolony, więc polecam zarówno projekt jak i pracownie MG Projekt
Jak chcesz zasięgnąć fachowej opinii co do projektu to wejśc na forum pracowni MG :)

#4 Gość_Koszyk

• Grupa Guests

Napisano 27 kwiecień 2012 - 13:59

Witam,
mam zamiar budować coprawda inny projekt ( http://www.mgprojekt.com.pl/bajkowy), ale mógłbyś mi Karol przesłac zdjęcia na maila? Ten projekt był u nas na drugim miejscu, ale kto wie, może się zdecydujemy :)
Jak długo zajeła ci budowa projektu Zgrabnego ?

#5 Gość_MarekLip

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:53

Bajkowy też fajny, ale Zgrabny bardzoej mimo wszystko trafia w mój gust.
Gdzie planuesz się koszyk budować? Dalego od śląskiego? :P
Jestem ciekawa jakie koszty są mniej więcej tego projektu? to znaczxy jego budowy już pod klucz?

Strona 1 z 1