Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Szukacie domu lub mieszkania - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szukacie domu lub mieszkania na rynku pierwotnym ?

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   bejonkaa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 90
  • Rejestracja 18-luty 13

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:07

Na pewno nie polecam kupować mieszkań od biur nieruchomości, pośredników. Nabijają sobie bardzo wysoką marżę tak wiec niestety ale nie jest to zupełnie opłacalne...
Lepiej jest zakupić mieszkanie albo szukając samemu w gazetach czy na portalach ( mieszkania z rynku wtórnego) albo od bezpośrednio od dewelopera.
Dobre zestawienie nowych mieszkań budowanych obecnie w Warszawie można znaleźć na przykład na stronie Targów Nieruchomości:
http://targimieszkan...-domy-warszawa/
Pozwolę sobie dać odnośnik do strony ( w poszczególnych zakładkach można oczywiście znaleźć sobie inne miasta...).
Znajdziemy tam wszystko to samo co na stacjonarnych targach nieruchomości a nie musimy praktycznie wychodzić z domu ani orientować się kiedy będą organizowane.

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   nastawny Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 79
  • Rejestracja 02-wrzesień 12

Napisano 15 styczeń 2015 - 08:55

A ja myślę, że wręcz przeciwnie. Biura nieruchomości i ich agenci dopasowują często mieszkanie według preferencji klienta w taki sposób, w jaki sam zainteresowany by tego nie zrobił. Wybór mieszkania to nie jest 10 minut. I wcale nie ma dużych marż. Zerknij sobie na działania Pani Marty Kulawik ze Śląska i ofertę, jaką ma na stronie http://www.marta-kul...nia-na-sprzedaz i przejrzyj dokładnie. Nie ma mowy o wysokich marżach. A z jakiego miasta jesteś?

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   nasturcjaxx Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 143
  • Rejestracja 05-maj 14

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:19

W sumie aby wyszukać mieszkanie pasujące nam w odpowiednich kryteriach nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy wyszukać lokalizację, cenę... na http://www.ihouse.pl
Ewentualnie później sprawdzić najlepsze oferty.

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Choya Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 205
  • Rejestracja 24-sierpień 12

Napisano 19 marzec 2015 - 11:03

Deweloperów w Warszawie jest bardzo duzo ale moim zdaniem warto jest patrzeć się głównie na lokalizację. Tak abyśmy nie mieli problemu z dostaniem się w wybrane miejsce Warszawy. Codziennie wielogodzinne dojazdy mogą być bardzo frustrujące.
OBecnie bardzo ciekawa inwestycja zostanie oddana do użytku w II kwartale 2016 roku. Są to Metrobielany na Młocinie:
http://www.metrobielany.pl/
Mieszkania o dobrym metrażu. Oraz praktycznie przy samej stacji metra tak więc osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane.

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Bastio Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 8
  • Rejestracja 03-marzec 15

Napisano 30 marzec 2015 - 12:05

Przy kupnie mieszkania warto zwrócic uwagę na: kanalizacje, ogólnie wszystkie intalacje, gdzie sa , w jaki sposób rozmieszczone zeby póżniej nie było niespodzianek. No i przede wszystkim ludzie nie kupujcie mieszkań w budynkach, które zostały od podstaw wybudowane w mniej niz rok... Mury w stanie surowym musza osiąść, "pooddychać". Znajomi kupili mieszkanie w nowym budownictwie, które mega szybko powstało, po 2 latach mieszkania maja grzyb na ścianie...

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 584
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:41

U jakiego developera warto kupić mieszkanie? Przeglądałem ostatnio sporo ofert mieszkań i w sumie najbardziej spodobały mi się mieszkania żyrardów sprzedaż. Jak wam się podobają takie mieszkania? Może ktoś z was miał okazję kupić mieszkanie u tego developera?

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   karunfin Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 81
  • Rejestracja 11-lipiec 14

Napisano 14 czerwiec 2015 - 10:22

Znajomi tam kupowali i wszystko było ok:)

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   wienetka Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 74
  • Rejestracja 06-listopad 14

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:25

Warto poszukać na takich portalach- http://www.polnoc.pl
Posiadają tam bardzo ciekawe i korzystne oferty w dobrej lokalizacji.
Nie ukrywam, że czasami je przeglądam!

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   DanielOsowa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 33
  • Rejestracja 20-listopad 14
  • MiejscowośćGdańsk Osowa

Napisano 24 wrzesień 2015 - 10:06

A mnie interesują mieszkania toruń chciałbym kupić dwa malutkie dla córek, ale jak na razie czekam na kredyt
I just can't get enough! :-)

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   tetate Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 159
  • Rejestracja 03-sierpień 12

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:42

Obecnie w Warszawie powstaje wiele nowych,ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Polecam zerknąć sobie szczególnie na mieszkania na Teodorowicza. Wysoki standard oraz bardzo ładne, nowe budownictwo. Osiedle Zora Wilanów. Obecnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania dla siebie.Orientowałem się jakie są tam ceny i powiem Wam,że jak na ten rejon nie jest bardzo drogo. Moim zdaniem śmiało możecie brać je pod uwagę.

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 181
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 15 kwiecień 2018 - 19:55

Moje zdanie jest takie, że zawsze należy się dobrze rozejrzeć na rynku, aby znaleźć rozwiązanie, w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Tutaj https://www.eurostyl...ebeauforta.html jest ciekawe rozwiązanie. Mieszkania Kosakowo, to naprawdę inwestycja warta uwagi.

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych