Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Rolety na dzień i na noc - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Rolety na dzień i na noc Komentarze do artykułu Rolety na dzień i na noc

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:56

Przed nadejściem letnich, słonecznych dni warto wyposażyć okna w dekoracyjne i funkcjonalne rolety.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Rolety na dzień i na noc
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 577
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:56

Polecam oświetlenie firmy2BM. Duży wybór, na pewno znajdziesz lampy odpowiadające Twoim wymogom. Wysoka jakość w niskiej cenie. Sprawdź na http://www.2bm.pl/

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   viko10 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 50
  • Rejestracja 16-luty 14

Napisano 22 wrzesień 2015 - 16:13

A markizy zewnętrze? Moglibyście coś o tym napisać, bo zapowiada się obiecująco, ale chętnie przekonałbym się jaka jest praktyka. Fakro bardzo chwali ten produkt, bo na czym mi najbardziej zależy zmniejsza przenikanie ciepła do pokoju (dlatego są zewnętrzne).

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   DoOzdabiania Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 283
  • Rejestracja 08-maj 14

Napisano 12 listopad 2015 - 09:00

Moim zdaniem rolety to przy naszym klimacie znacznie lepsza opcja niż markizy zewnętrzne,poza tym z tego co się orientuje to także i tańsza,można wybrać rolety na dzień i noc jak mowa o tym powyżej,podczas upałów znakomicie spełniają swoje zadanie.
www.DoOzdabiania.pl

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   bejonkaa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 85
  • Rejestracja 18-luty 13

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:00

Mi się takie rolety bardzo podobają. Sprawdzają się na przykład na oknie wschodnim kiedy rano światło jest bardzo mocne ale po południu już z kolei warto jest całkowicie je odsłonić bo jest niedobór światła. Mam je w swojej kuchni. Wybrałam roletę w jasnych kolorach. Konkretnie:
Dołączona grafika

Roleta kasetonowa. Dzięki temu bardzo dobrze prezentuje się na oknie. Zamawiałam ją w tej firmie:
http://www.rolsun.co...e/kasetowe.html

Firma realizuje projekty na terenie Warszawy oraz okolic. Polecam bo mają dobre ceny.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 157
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 21 marzec 2017 - 21:37

Są naprawdę rewelacyjne i przede wszystkim funkcjonalne. Fajną ofertę ma Roletex. Mają dobrej jakości rolety dzień i noc. Warto w coś takiego zainwestować.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych