Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Eliza z pracowni Archeton - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Eliza z pracowni Archeton Komentarze do Projekt Eliza z pracowni Archeton

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 31 październik 2009 - 21:07

Projekt Eliza z pracowni Archeton
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Eliza z pracowni Archeton
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 31 październik 2009 - 21:07

Czy ktoś buduje ten domek?

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mrtn Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Wyświetl blog
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 30 listopad 2009 - 16:17

Wyświetl postUżytkownik Monika dnia 31 październik 2009 - 21:07 napisał

Czy ktoś buduje ten domek?

Ja nie buduję, ale mam zwyczaj komentowania projektów. Pozwalam sobie na to, bo ni jestem ani architektem ani właścicielem pracowni projektowej. Moje ocena jest ścisle subiektywna :). Ale patrzę na walory użytkowe (swoja miarą).

- z zewnątrz - ładny prosty domek. bardzo fajne przeszklenie na ogród - ale zwróć uwagę, że nie widać go na rzucie!. Trzeba go jednak zbudować z dobrych materiałów i ładnie wykończyć na zewnątrz inaczej straci urok i będzie straszył prostotą. (np. zwykłe drzwi tarasowe zamiast tego przeszklenia z widoku itp).
- Salon i kuchnia porządnej wielkości - ładnie obok siebie :)
- Pokój na wprost od drzwi wydaje mi się za mały - wejście do niego prowadzi przez ciemny korytarzyk - nie wiem czy coś się da tu zmienić, ale bym próbował.
- sypialnia główna ( ta 18m2) spokojnie wystarczy - może jednak dokuczać brak przestronnej garderoby.

Projekt generalnie ja bym ocenił pozytywnie, a jeżeli jest możliwość pomanewrowania przy ściankach działowych na pewno da się sprytnie poprawić te dwie wady o których wspomniałem.

#4 Gość_anna

• Grupa Guests

Napisano 27 styczeń 2012 - 12:14

też jestem zainteresowana odpowiedziami...nikt go nie buduje ? interesują mnie zmiany, wykonanie, wszystko....:) projekt już kupiony, na wiosnę ruszamy :)

Strona 1 z 1