Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Ciepłe okna - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Ciepłe okna Komentarze do artykułu Ciepłe okna

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1672
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 29 maj 2013 - 17:39

Wybierając nowe okna do mieszkania, bardzo często zwracamy uwagę tylko na wygląd.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Ciepłe okna
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   dominika1988 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 20-luty 13

Napisano 29 maj 2013 - 17:39

Super okna można kupić w krakowskim firmie Styleline, która jest przedstawicielem firmy Drutex. Polecam wszystkim, znają się na montażu bardzo dobrze i super doradzą.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Choya Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 202
  • Rejestracja 24-sierpień 12

Napisano 01 lipiec 2013 - 18:43

Ja muszę przyznać, że również przy wyborze okien stawiałam głównie na wygląd ;) Swoje mieszkanie urządziłam w modnym, nowoczesnym stylu i postawiłam na ciekawy design. Jakość oczywiście również miała dla mnie znaczenie tak więc zdecydowałam się na okna firmy Sokółka co okazało się bardzo dobrym wyborem ponieważ są ładne, ciepłe i praktycznie całkowicie dźwiękoszczelne.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Hardcorowy+Koksu Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 61
  • Rejestracja 17-czerwiec 11

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:16

Ja w bloku mam Rehau i nie mogę narzekać, dlatego na pewno sprawdzę ich ofertę, jak będę wstawiał okna w nowym domu, choć interesują mnie takie: http://www.mkk-budow...b_l_big2-06.jpg także nie powinienem mieć problemów ze znalezieniem ich u raczej wszystkich producentów, zobaczymy co będą proponować

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   makary Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 55
  • Rejestracja 07-sierpień 14

Napisano 09 lipiec 2015 - 20:24

No właśnie, a powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na klasę okna, bo od tego zależy w dużej mierze jak przepuszcza, czy zatrzymuje ciepło, a to przecież dla nas kluczowe :) Najlepsze są okna klasy A, a czym dokładnie się charakteryzują przeczytacie na http://www.okna-pasy...-najcieplejsze1 :)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych