Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Wygodny i elegancki pilot do bram - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Wygodny i elegancki pilot do bram Komentarze do artykułu Wygodny i elegancki pilot do bram

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1672
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 08 maj 2013 - 09:16

Elegancki, bezpieczny, dobrze dopasowany do dłoni, szybko otwierający bramę - to tylko kilka cech jakie powinien mieć pilot do otwierania bram.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Wygodny i elegancki pilot do bram
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Minia Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 19
  • Rejestracja 20-styczeń 13

Napisano 08 maj 2013 - 09:16

mamy przy bramie napęd z Faac. bardzo dobrze sie sprawdza. nie przeszkadza mu w dobrej pracy nawet zła pogoda czy mrozy. chodzi bez zarzutu. cicho, szybko i sprawnie. taki napęd do wielka wygoda. a co do pilotów to są małe poręczne i mieszczą się w torebce.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   piotrpajek Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 09-maj 13

Napisano 09 maj 2013 - 13:13

Faktycznie pilot na zdjęciu wygląda całkiem nieźle. W marcu przeprowadziliśmy się do domku pod Warszawą i planuję właśnie zakup jakiegoś napędu, czegoś na lata, dobrej jakości. Tylko nie wiem jaki napęd wybrać. Bramę mamy ładną dlatego myślę o czymś podziemnym. Czy FAAC ma takie napędy w swojej ofercie?

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Minia Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 19
  • Rejestracja 20-styczeń 13

Napisano 23 maj 2013 - 17:46

są podziemne napedy w ich w ofercie. ja bym z doświadczenia poleciła model 770. naprawdę dobry. ma dobrą powłokę antykorozyjną, otwory odprowadzające wodę do kanalizacji. jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. programowanie jest proste. to dobra inwestycja

Strona 1 z 1