Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Ciepły montaż okien - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Ciepły montaż okien Komentarze do artykułu Ciepły montaż okien

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 27 luty 2013 - 17:52

Podczas wyboru okien ważną rolę odgrywa ich wygląd, materiał, z którego zostały wykonane oraz parametry techniczne.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Ciepły montaż okien
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Sernik Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 12
  • Rejestracja 20-grudzień 12

Napisano 27 luty 2013 - 17:52

Ciepły montaż to bardzo ważna sprawa podczas kupna i wstawiania okien, dlatego warto się interesować, czy dana firma oferuje taką usługę. Nie sposób kupić dobre okna i spartolić sam montaż. Dlatego ja korzystałem z usług firmy Sapor z Wielkopolski - podchodzą profesjonalnie do każdego zlecenia.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Janek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 9
  • Rejestracja 21-lipiec 11

Napisano 28 luty 2013 - 14:54

Wyświetl postUżytkownik Sernik dnia 27 luty 2013 - 17:52 napisał

Ciepły montaż to bardzo ważna sprawa podczas kupna i wstawiania okien, dlatego warto się interesować, czy dana firma oferuje taką usługę. Nie sposób kupić dobre okna i spartolić sam montaż. Dlatego ja korzystałem z usług firmy Sapor z Wielkopolski - podchodzą profesjonalnie do każdego zlecenia.

samemu też można sobie doskonale poradzić.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   PanDe Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 06-maj 14

Napisano 06 maj 2014 - 13:53

A ja zwróciłbym także uwagę, oprócz samego montażu okien, na montaż rolet zewnętrznych. Wskutek jego niewłaściwego wykonania, również mogą powstawać mostki termiczne, o których wspomniano w artykule. Warto stosować się do kilku naczelnych zasad, które zostały bardzo rzeczowo opisane chociażby tutaj: http://www.mgprojekt.../#axzz30tbFIcto

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   nastawny Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 79
  • Rejestracja 02-wrzesień 12

Napisano 04 marzec 2015 - 19:19

Dotyczy to każdego rodzaju okien czy tylko wybranych, np. drewno albo pcv? Bo niewiele osób o tym pisze i o metodzie montażu na ciepło. Pewnie osoby, które w tym siedzą stosują te metody i przecięty Kowalski nawet nie wie. Jednak jeśli ktoś już o tym pisze, to warto się dowiedzieć. Czy okna pasywne takie jak tu: http://www.ekoplast-...dy/okna-pasywne też można montować na ciepło? Dzięki.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   makary Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 55
  • Rejestracja 07-sierpień 14

Napisano 19 wrzesień 2015 - 13:05

Zgadzam się, że ciepły montaż jest bardzo ważny, dodatkowo lepiej jest wybierać firmy które oferują i sprzedaż okien i montaż jak w http://naszeokna.com/ zazwyczaj też jest to rozwiązanie korzystniejsze cenowo :)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych