Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: fototapeta w jadalni - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

fototapeta w jadalni

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   tetate Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 145
  • Rejestracja 03-sierpień 12

Napisano 20 maj 2014 - 06:33

Świetny pomysł. Radzę jednak aby całe pomieszczenie było raczej w spokojniejszych barwach ponieważ to fototapeta będzie najważniejszym elementem dekoracyjnym i praktycznie wszystko musi się jej podporządkować.
Świetne wzory sam jakiś czas temu widziałem w Nexterio:
http://nexterio.pl/1...Fototapety.html - podobają mi sie szczególnie te związane z przyrodą ale jednocześnie nowoczesne.

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   FarbyKabe Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 26
  • Rejestracja 14-październik 13

Napisano 26 maj 2014 - 11:43

Wyświetl postUżytkownik tetate dnia 20 maj 2014 - 07:33 napisał

Świetny pomysł. Radzę jednak aby całe pomieszczenie było raczej w spokojniejszych barwach ponieważ to fototapeta będzie najważniejszym elementem dekoracyjnym i praktycznie wszystko musi się jej podporządkować.
Świetne wzory sam jakiś czas temu widziałem w Nexterio:
http://nexterio.pl/1...Fototapety.html - podobają mi sie szczególnie te związane z przyrodą ale jednocześnie nowoczesne.

Dokładnie, spokojne barwy będą świetnym uzupełnieniem pełnej życia fototapety. Zwykle warto unikać w tej sytuacji kontrastów - chyba że urządzamy pomieszczenie w bardzo ekstrawaganckim stylu. Wówczas wskazana pełna dowolność!
Kto zastosował takie rozwiązanie u siebie w domu i może pochwalić się efektami?

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 568
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 26 maj 2014 - 19:07

Mam zamiar kupić taka Fototapety do kuchni - produkcjafototapet.pl . Podobno bardzo dobrej jakości fototapety. Duży wybór i szybka realizacja. Mieliście już do czynienia z tą firmą?

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   agnieszka30 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 14
  • Rejestracja 13-październik 13

Napisano 31 maj 2014 - 22:06

Ja bardziej niż o fototapecie myślę o panelach dekoracyjnych tego typu jak ma vox
panele dekoracyjne
Ciekawi mnie jak to się sprawdzi.

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   ewciap89 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 26
  • Rejestracja 30-czerwiec 14

Napisano 03 lipiec 2014 - 11:33

A nie lepiej będzie się prezentować grafika na szkle? Ja ostatnio sobie zamówiłam do kuchni taką grafikę i podoba mi się bardzo, daje naprawdę świetny efekt, dlatego może przemyśl sobie też takie rozwiązanie. Bardzo dobra firma robi takie wzory:http://www.druknaszkle.pl/. Macie tam do nich kontakt. Jeżeli się zdecydujesz na takie rozwiązanie to polecam Ci ich :)

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   henio Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 7
  • Rejestracja 08-lipiec 14

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:36

fototapeta to fajne rozwiązanie będę niedługo remont kuchni robił. dzięki za podsunięcie mi tego pomysłu

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 568
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:34

Uważam, że możecie zajrzeć do tapety popularne, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat rodzajów tapet.

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych