Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt L-81 (szkieletowa) z pracowni Mój Dom - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt L-81 (szkieletowa) z pracowni Mój Dom Komentarze do Projekt L-81 (szkieletowa) z pracowni Mój Dom

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 23 lipiec 2010 - 19:53

Projekt L-81 (szkieletowa) z pracowni Mój DomFundamenty: żelbetowe, wylewane Ściany zewnętrzne: szkieletowe, ocieplone wełną minerelną Strop: belkowy, drewniany, otwarty Schody: drewniane Pokrycie dachu: gont bitumiczny Nachylenie dachu: 45° ...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt L-81 (szkieletowa) z pracowni Mój Dom
Komentarze do projektu:

#2 Gość_KrzysiekQ

• Grupa Guests

Napisano 23 lipiec 2010 - 19:53

Witam, poszukuję kogoś kto zrealizował ten projekt. Próbowałem ustalić to z pracownią projektową ale na razie mam jeden kontakt gdzieś na Kaszubach

#3 Gość_zbyszek

• Grupa Guests

Napisano 06 luty 2011 - 17:28

Witam , czyt ktos buduje ten domek, planuje ktos jakieś zmiany w nim:)??? pozdrawiam

#4 Gość_KrzysiekQ

• Grupa Guests

Napisano 27 sierpień 2011 - 18:39

Witam,

domek jest już wybudowany w technologii szkieletowej. Jest naprawdę warty wszelkich pochwał. Miły oku nie tylko szczęśliwego nabywcy ale i wszystkich, którzy się z nim stykają. Konstrukcję domu wybudowała firma DREW-BUD z Węgierskiej Górki - naprawdę szybko, fachowo i solidnie. W razie jakichkolwiek pytań podaję mój adres mailowy: kkucmin@adkom.pl

Pozdrawiam

Krzysiek

#5 Gość_KrzysiekQ

• Grupa Guests

Napisano 27 sierpień 2011 - 18:45

Witam,

wybudowałem domek niedaleko Wrocławia. Zmiany to dodanie ogrodu zimowego, zmiana "bawolego oka" na konstrukcję trójkątną, na dole tynk akrylowy, okiennice na dolnej kondygnacji.
Naprawdę ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   linetka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 23-kwiecień 17

Napisano 23 kwiecień 2017 - 16:56

Witam!Poszukuję kogoś kto realizował projekt szkieletowy lub tradycyjnie. Bardzo zależy mi na zobaczeniu go na żywo chociaż z zewnątrz. W końcu to nie mały wydatek... ;) Proszę również o opinie czy domek nie jest za mały, gdzie usytuowali Państwo kotłownie, czy ktoś dobudował taras oraz czy pokoje na poddaszu są ustawne? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam!

Strona 1 z 1