Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Anulka z garażem. z pracowni HB Studio - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Anulka z garażem. z pracowni HB Studio Komentarze do Projekt Anulka z garażem. z pracowni HB Studio

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 23 lipiec 2010 - 10:58

Projekt Anulka z garażem. z pracowni HB Studiofundamenty: beton zbrojony; ściany fundamentowe: bloczki betonowe; ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny + ocieplenie; ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny; strop: drewniany; elewacje: tynk; dach: dachówka cementowa, ceramiczna, blachodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Anulka z garażem. z pracowni HB Studio
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Piotr

• Grupa Guests

Napisano 23 lipiec 2010 - 10:58

Witam. Przymierzam się do zakupu tego projektu. Proszę o ew uwagi osoby, które go zakupiły i naniosły zmiany lub są w trakcie realizacji inwestycji.pzdr

#3 Gość_iza

• Grupa Guests

Napisano 20 sierpień 2010 - 12:13

Wyświetl postUżytkownik Piotr dnia 23 lipiec 2010 - 10:58 napisał

Witam. Przymierzam się do zakupu tego projektu. Proszę o ew uwagi osoby, które go zakupiły i naniosły zmiany lub są w trakcie realizacji inwestycji.pzdr

Witam! Również zamierzam budować Anulkę z garażem:)Chciałam się dowiedzieć na jakim etapie Państwo jesteście,jakich zmian dokonaliście i oczywiście gdzie budujecie ten fajny domek:)) My jesteśmy dopiero na początku...

#4 Gość_maniek

• Grupa Guests

Napisano 28 sierpień 2010 - 13:14

Nam także podoba się ten projekt i zastanawiamy się nad kupnem jedyną zmiane jaką byśmy wprowadzili to kotłownia za garażem i zlikwidowanie okienek w garażu gdyż domek jest troche długi i zastanawia nas troche mała cena kosztorysowa może ktoś da znać czy to jest faktyczna wycena

#5 Gość_Iza

• Grupa Guests

Napisano 27 wrzesień 2010 - 14:32

HEJ ja tez bedę budować ten domek :)jestem na etapie papierkowej męczarni...fajnie,że jest na coraz większe grono :D

#6 Gość_Konrad

• Grupa Guests

Napisano 31 październik 2010 - 19:02

Buduję Anulkę. Chętnie wymienię doświadczenia. Proszę o kontakt krakowiak1976@wp.pl

#7 Gość_Iza

• Grupa Guests

Napisano 12 listopad 2010 - 08:45

Wyświetl postUżytkownik Konrad dnia 31 październik 2010 - 19:02 napisał

Buduję Anulkę. Chętnie wymienię doświadczenia. Proszę o kontakt krakowiak1976@wp.pl

HEJ KONRAD :) Gdzie budujesz Anulke,na jakim etapie jesteś?Też będę budować,choć niestety raczej bez garażu (warunki zabudowy nie pozwalaja nam takiego szerokiego domu budować,choć napisałam odwołanie,bo działka moja ma 36 m szerokości o zgrozo :angry: i miejsca mam nawet na 2garaż :angry: )ale jak nic nie wywalczę będzie bez garażu. Po Twoim emailu wnioskuje,ze budujesz dosć blisko mnie-jestem ze świętkorzyskiego :D Jakie zmiany wprowadziłeś? czekam na odp.pozdrawaim,iza

#8 Gość_MWM

• Grupa Guests

Napisano 16 listopad 2010 - 14:50

Wyświetl postUżytkownik Iza dnia 12 listopad 2010 - 08:45 napisał

HEJ KONRAD :) Gdzie budujesz Anulke,na jakim etapie jesteś?Też będę budować,choć niestety raczej bez garażu (warunki zabudowy nie pozwalaja nam takiego szerokiego domu budować,choć napisałam odwołanie,bo działka moja ma 36 m szerokości o zgrozo :angry: i miejsca mam nawet na 2garaż :angry: )ale jak nic nie wywalczę będzie bez garażu. Po Twoim emailu wnioskuje,ze budujesz dosć blisko mnie-jestem ze świętkorzyskiego :D Jakie zmiany wprowadziłeś? czekam na odp.pozdrawaim,iza

#9 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 16 listopad 2010 - 14:54

Ups, coś zepsułem.
Witam wszystkich, z Izą znamy się z forum Muratora, a innych miło poznać.
My na razie w sferze marzeń, choć działka już jest. Zapisuję się wiec na razie do fanklubu i postaram się zaglądać. Może w przyszłym roku i my zaczniemy budowę i jest duuuuża szansa, że będzie to Anulka.

Pozdrowienia

#10 Gość_Iza

• Grupa Guests

Napisano 17 listopad 2010 - 11:41

no nasze grono wreszcie się powiększa :D

#11 Gość_cahladan records

• Grupa Guests

Napisano 18 listopad 2010 - 20:12

Witam ja też buduję domek Anulka w Toruniu. Projekt kupiony, teraz pozwolenie na budowę i cała papierologia. Ruszam wiosną 2011, mam przynajmniej nadzieję.

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   piter Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 23-czerwiec 11

Napisano 23 czerwiec 2011 - 18:14

Witam również zamierzamy budować Anulkę z garażem:)jestem na etapie papierkowej Ruszam na wiosnę mam zamiar zmienić parę rzeczy dwa okna w garażu zamurować,
w pokoju dziennym zamiast drzwi balkonowych wstawić okno(chcę wstawić kanapę rogową)
oraz innych w środku małych przeróbek Kontakt piter-30@wp.pl

#13 Gość_Lukasz

• Grupa Guests

Napisano 11 grudzień 2011 - 20:49

Witam
Tez mam zamiar budowac ten domek i jestem zainteresowany odkupieniem projektu. Czy planowalicie ten domek powiekszyc o strych i zwiekszyc powierzchnie domu?
Ps.Jestem z okolic Włocławka.

#14 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 28 grudzień 2011 - 15:15

Witam
Mam na imię Anna - od lipca 2011 roku mieszkam w Anulce z garażem.
To moje "ukochane" dziecko - historia jest długa - chętnie ja opowiem innym razem. Zapraszam w okolice Włocławka

#15 Gość_annachyl

• Grupa Guests

Napisano 30 grudzień 2011 - 21:39

Witaj Anno. My budujemy Anulke pod Chełmnem. Czy moglibyśmy obejrzeć Twój domek? :rolleyes:

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   annachyl Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 30-grudzień 11

Napisano 31 grudzień 2011 - 17:38

Wyświetl postUżytkownik Anna dnia 28 grudzień 2011 - 15:15 napisał

Witam
Mam na imię Anna - od lipca 2011 roku mieszkam w Anulce z garażem.
To moje "ukochane" dziecko - historia jest długa - chętnie ja opowiem innym razem. Zapraszam w okolice Włocławka

#17 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 30 styczeń 2012 - 14:28

Oczywiście - zapraszamy - proszę podać tylko jakikolwiek kontakt osobisty :)

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   annachyl Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 30-grudzień 11

Napisano 25 luty 2012 - 17:09

Wyświetl postUżytkownik Anna dnia 30 styczeń 2012 - 14:28 napisał

Oczywiście - zapraszamy - proszę podać tylko jakikolwiek kontakt osobisty :)

Proszę o namiar na maila annachyl@op.pl
Dziekuję serdecznie:-)

#19 Gość_Adam

• Grupa Guests

Napisano 20 lipiec 2012 - 20:15

Witam Serdecznie!

Jest ktoś na forum kto buduje a najlepiej już ma wybudowany ten domek w województwie opolskim lub śląskim??

Strona 1 z 1