Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Dom w jonagoldach z pracowni ARCHON+ - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Dom w jonagoldach z pracowni ARCHON+ Komentarze do Projekt Dom w jonagoldach z pracowni ARCHON+

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 22 lipiec 2010 - 21:24

Projekt Dom w jonagoldach z pracowni ARCHON+ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm + styropian 14 cm + tynk strop: płyta żelbetowa schody: brak brak: h=0 cm dach: czterospadowy, nachylenie 25°, więźba drewniana, dachówka ceramiczna...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Dom w jonagoldach z pracowni ARCHON+
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Dorota

• Grupa Guests

Napisano 22 lipiec 2010 - 21:24

Zamierzamy budować ten śliczny domek! W poniedziałek spotkanie z biurem i zobaczymy, czy wszystko jest zgodnie z planem zagospodarowania i kupujemy. Mam nadzieje, że jest więcej osób którym podoba się ten śliczny projekt.

#3 Gość_Krzyś

• Grupa Guests

Napisano 12 sierpień 2010 - 23:25

Mi też bardzo się podoba z pośród 16 katalogów i potężnej bazy internetu chyba ten jest najładniejszy :) Jedynym minusem jest garaż na jeden samochód. Chciałbym zobaczyć jakąś budowe tego domku ale nigdzie w sieci nie znalazłem info o jego budowie. Może tu ktoś się odezwie :) Pozdrawiam i życze sukcesów w budowaniu.

#4 Gość_MM

• Grupa Guests

Napisano 08 luty 2011 - 10:32

Witam , ja ruszam na wiosnę z budową tego domku.
W miejscu garazu robie pokój, garaz będzie wolnostojący G16 z Archonu rowniez, natomiast w miejscu najmniejszego pokoju robię łazienkę, a w miejscu łazienki garderobę.
Mama nadzieję ze wyjdzie ciekawie ten domek,pozdrawiam serdecznie
Monika

#5 Gość_Tom

• Grupa Guests

Napisano 25 marzec 2011 - 18:42

W kwietniu zaczynamy budowę tego domu. Może jest ktoś kto już pobudował taki i może udzielić dobrych rad?

Strona 1 z 1