Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Pierwszy dom II z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Pierwszy dom II z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Pierwszy dom II z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 22 lipiec 2010 - 08:30

Projekt Pierwszy dom II z pracowni MG ProjektFundamenty - ławy betonowe, Ściany zewnętrzne - gazobeton + styropian, Ściany wewnętrzne – gazobeton, Strop - żelbetowy Teriva, Elewacje - tynk cienkowarstwowy, Pokrycie dachu - dachówka lub blachodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Pierwszy dom II z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Majli

• Grupa Guests

Napisano 22 lipiec 2010 - 08:30

projekt fajny. Na wąską działkę doskonały. Właśnie go stawiamy. Zmieniliśmy tylko długość balkony i wejście do garażu jest z domu a nie z podwórka. Poza tym ok. Mury już idą do góry i nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzę :)

#3 Gość_Tadeusz

• Grupa Guests

Napisano 10 wrzesień 2010 - 11:10

Wyświetl postUżytkownik Majli dnia 22 lipiec 2010 - 08:30 napisał

projekt fajny. Na wąską działkę doskonały. Właśnie go stawiamy. Zmieniliśmy tylko długość balkony i wejście do garażu jest z domu a nie z podwórka. Poza tym ok. Mury już idą do góry i nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzę :)

#4 Gość_Tadeusz

• Grupa Guests

Napisano 10 wrzesień 2010 - 11:13

Czy możecie Państwo przesłać jakieś informacje lub rzuty jak zrobiliście wejście z domu do garażu ,tez zamierzam tak zrobić tylko nie wiem jak ?
Pozdrawiam
Tadeusz tozarek@wp.pl

Strona 1 z 1