Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Zgrabny z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Zgrabny z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Zgrabny z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 03 lipiec 2010 - 18:54

Projekt Zgrabny z pracowni MG ProjektFundamenty – betonowe wylewane, Ściany - bloczki z betonu komórkowego + styropian, Strop – żelbetowy Teriva, Elewacje - tynk cienkopowłokowy, Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Zgrabny z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_ppapi

• Grupa Guests

Napisano 03 lipiec 2010 - 18:54

Witam! Mam zamiar wybudować ten domek metodą prefabrykowaną, czy kto może podać mi w przybliżeniu koszty jakie poniósł na budowę. Z góry dziękuję!

#3 Gość_Gabryś

• Grupa Guests

Napisano 26 kwiecień 2012 - 11:26

Szukam projektu i ten wydał mi się bardzo ciekawy. Chetnie zobacze zdjęcia z realizacji i zasięgnę opinii innych osób.
Dom wydaje się nie za duzy i nie za drogi, rozkład pomieszczeń nam bardzo odpowiada, ale wiadomo, fajnie będzie porozmawiać z kimś kto go buduje lub zbudował ;)

#4 Gość_Karpiel

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 20:46

Szukamy niewielkiego domu, ten nam się bardziej spodobał.
Są jakieś osoby, które go juz wybudowały? Bardzo nam zależy na jakiś radach, ponieważ to nasz pierwszy dom i bardzo się stresujemy. Na forum pracowni juz byliśmy i jest tam sporo rad jakby ktoś potrzebował:)
Macie jakieś propozycje zmian w tym projekcie?

#5 Gość_Tadkowscy

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 21:10

Myslimy też o zgrabnym projekcie ( mam na oku też kilka innych). Ten idealnie pasuje do naszej działki, tylko jak dla mnie jest nieco za spokojny. Mężowi bardzo się podoba, więc może na niego postawimi :)
Wasze porady będą na wagę złota! Czekam ;)

Patrycja

#6 Gość_Kruszyna

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:49

Bardzo fajny projekt, zobaczyłam go po raz pierwszy na forum pracowni, bardzo dobre opinie tam o nim były ;)
Państwo Tadkowscy- gdzie planujecie się budować?
Projekt jest fajny, skromny ale ze stylem, myslimy że idealnie będzie pasował do naszej działki!

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Katyya Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Newbie
  • Postów 2
  • Rejestracja 26-lipiec 12

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:56

Witam,
też jestem ciekawa gdzie budujecie i jakie zmiany planujecie. Macie już projekt?
Bardzo to cieakwa propozycja i w sumie tez za dużo bym w niej nie zmianiała. Może jak dla mnie trochę za skromny ten dom, ale za to jest bardzo praktyczny ;)

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   BrunoWal Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 19-wrzesień 12

Napisano 19 wrzesień 2012 - 12:15

I jak Wam idą prace? Sam zastanawiam się nad tą pracownią, słyszałem o niej wiele dobrego, ale ciekawy jestem czy ich domki są tak funkcjonalne jak wyglądaja?

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Katja Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 12
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 12 październik 2012 - 12:18

M yślę, że ilośc dobrych informacji jakie mozesz znaleśc na różnych forach nie tylko tu czy na forum pracowni, oznacza że tak- są funkcjonalne;) Z tego co wiem to na pewno projekty są dokładne co zarzuciałbym innej pracowni ( nie bede wymieniac z nazwy)

Strona 1 z 1