Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Budowa domu_WARSZAWA_WiM Group s.c. - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Budowa domu_WARSZAWA_WiM Group s.c. dla szukających kompleksowego wykonawcy

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   WiM GRoup s.c. Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 19-maj 10

Napisano 23 czerwiec 2010 - 09:50

Szanowni Państwo,

jeśli poszukujecie kompleksowego wykonawcy domów jednorodzinnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, posiadamy jeszcze ostatnie wolne terminy na 2010 rok i planujemy portfel inwestycji na 2011 rok.

Na rynku Warszawy i okolic istniejemy nieustannie od 15 lat. s.c.
Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, domów w układzie szeregowym i bliźniaczym, willi i rezydencji. Budujemy od A do Z w oparciu o nasze sprawdzone brygady budowlane i naszych Kierowników Budów oraz Inspektorów Nadzoru. Kompleksowo współpracujemy z agencjami nieruchomości, z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych, z architektami i geodetami.
Podczas budowy Państwa domu przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z kompleksową realizacją budowy domu do stanu „Pod klucz”.
Wszelkie informacje, wyceny pod nr tel. 501 076 972 lub e-mail biuro@wimgroup.pl, zapraszamy na naszą stronę www.wimgroup.pl.
Istnieje również możliwość obejrzenia naszych dotychczasowych inwestycji.

Z poważaniem,
WiM Group

Załączone miniatury

• Załączona grafika

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   remont40 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 7
  • Rejestracja 02-grudzień 11

Napisano 28 luty 2012 - 17:30

Mój znajomy zamieścił zlecenie na wykonanie domu jednorodzinnego w serwisie ktozbuduje.pl
Firma okazała się świetna, chociaż na początku podchodził sceptycznie do zamieszczania zleceń i to jeszcze tak poważnych jak budowa domu.
Jednak dzisiaj jest zadowolony i nie żałuje swojej decyzji.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   remont40 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 7

Napisano 20 maj 2012 - 17:57

Ja też zamieściłam zlecenie w serwisie ktozbuduje.plŚwietni fachowcy zamieszczają tam zlecenia, bo ja trafiłam już na dwóch, którzy wykonali remont łazienki i salonu świetnie.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   kamil_101010 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 9

Napisano 20 maj 2012 - 18:04

Zamieściłem ponownie zlecenie w serwisie ktozbuduje.pl i tym razem również nie zawiodłem się, bo znalazłem fachowca, który był w stanie poradzić sobie z problemem, z którym nie porazdili sobie poprzedni fachowcy, z których usług skrzystałem z polecenia moich znajomych.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Jaroff Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 32
  • Rejestracja 22-czerwiec 11

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:48

Gorąco polecam sklep budowlany Oświęcim! Dobre ceny i fachowe doradztwo!

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   pantera Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 04-wrzesień 12

Napisano 15 październik 2012 - 00:15

Wyświetl postUżytkownik WiM GRoup s.c. dnia 23 czerwiec 2010 - 09:50 napisał

[size="4"][size="3"]Szanowni Państwo,

jeśli poszukujecie kompleksowego wykonawcy domów jednorodzinnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, posiadamy jeszcze ostatnie wolne terminy na 2010 rok i planujemy portfel inwestycji na 2011 rok.

Na rynku Warszawy i okolic istniejemy nieustannie od 15 lat. s.c.
Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, domów w układzie szeregowym i bliźniaczym, willi i rezydencji. Budujemy od A do Z w oparciu o nasze sprawdzone brygady budowlane i naszych Kierowników Budów oraz Inspektorów Nadzoru. Kompleksowo współpracujemy z agencjami nieruchomości, z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych, z architektami i geodetami.

Czyli coś dla mnie:) A proszę powiedzieć czy cena to jest już stała czy dopuszczają państwo pewne negocjacje? Nie ukrywam, że zależałoby mi na pewnej obniżce, mam już nawet na oku negocjatora, który wspierał w takich rozmowach moją siostrę podczas zakupu mieszkania i też chciałabym skorzystać, bo efekty są świetne:)

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   dawid.r Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 213
  • Rejestracja 22-listopad 10

Napisano 09 czerwiec 2013 - 16:17

Wyświetl postUżytkownik pantera dnia 15 październik 2012 - 00:15 napisał

Czyli coś dla mnie:) A proszę powiedzieć czy cena to jest już stała czy dopuszczają państwo pewne negocjacje? Nie ukrywam, że zależałoby mi na pewnej obniżce, mam już nawet na oku negocjatora, który wspierał w takich rozmowach moją siostrę podczas zakupu mieszkania i też chciałabym skorzystać, bo efekty są świetne:)

Znam kilka firm budowlanych z Warszawy, jednak o tej nie słyszałem przyznam szczerze:) Rynek warszawski jest na tyle duży i tak dużo ekip budowlanych na nim działa, że niestety, ale trafić na porządną i solidną, która nie zedrze z portfela nawet poszewki, jest bardzo trudno

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 575
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 30 kwiecień 2014 - 15:59

Znam ekipę fachowców, którzy u mnie przeprowadzali remont. BRACIA DYBUS są to panowie z doświadczeniem, którzy wykończą Wam dom tak jak sobie wymarzyliście. Na ich stronie zdjęcia z przeprowadzonych przez nich prac :)

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mariobro Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 41
  • Rejestracja 15-marzec 14

Napisano 30 kwiecień 2014 - 22:33

Odpowiednia firma budowlana to połowa sukcesu...

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   mariobro Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 41

Napisano 31 maj 2014 - 20:12

A jeśli chodzi o wykończeniówkę, to polecam ekipę MILO- super fachowcy, robią wszystko, co trzeba, czysto, szybko i bardzo profesjonalnie. Firma godna zaufania :)

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 575
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 31 październik 2015 - 14:03

Dla mnie o fachowości firmy świadczy to w jaki sposób są ubrani robotnicy i czy posiadają specjalna odzież. Moim zdaniem dzięki odziezy ostrzegawczej http://www.vizwell.pl/ na miejscu budowy jest znacznie bezpieczniej

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   kurkuma87 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 09-luty 14

Napisano 28 grudzień 2015 - 16:58

Bardzo dobre opinie słyszałam od moich znajomych o firmie Espiro Unique. Jest to firma, która specjalizuje się w kompleksowej budowie domów luksusowych i willi. Moi znajomi wystawili piękny dom na podstawie projektu indywidualnego, dość nowatorskiego, z dużą liczbą przeszkleń - szkło i przestrzeń to w końcu teraz główny trend w architekturze. Panów z Espiro Unique nie mogli się nachwalić!

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   mariobro Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 41

Napisano 01 luty 2016 - 15:29

Wyświetl postUżytkownik kurkuma87 dnia 28 grudzień 2015 - 17:58 napisał

Bardzo dobre opinie słyszałam od moich znajomych o firmie Espiro Unique. Jest to firma, która specjalizuje się w kompleksowej budowie domów luksusowych i willi. Moi znajomi wystawili piękny dom na podstawie projektu indywidualnego, dość nowatorskiego, z dużą liczbą przeszkleń - szkło i przestrzeń to w końcu teraz główny trend w architekturze. Panów z Espiro Unique nie mogli się nachwalić!

Widziałem ich realizacje na ich stronie www - robią wrażenie! Portfolio bogate, od razu widać, że jest to firma z dużym doświadczeniem i rzeczywiście rzuca się w oczy, że specjalizują się w domach luksusowych :) Te domy uwzględnione w portfolio są piękne :)

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   hipnotyze Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 26-styczeń 17

Napisano 26 styczeń 2017 - 22:41

Polecam firmę do instalacji nisko prądowych w Warszawie, kamery, Internet LTE, sieci komputerowe LAN WiFi. Duże doświadczenie, od projektu po montaż.
Quick Net Instalacje Warszawa www.qnet.com.pl

Strona 1 z 1