Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Na wspólnej z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Na wspólnej z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Na wspólnej z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 21 czerwiec 2010 - 14:15

Projekt Na wspólnej z pracowni MG ProjektFundamenty - betonowe wylewane, Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe beton komórkowy 24 + styropian 15 styropian (lub wełna mineralna), Strop - żelbetowy TERIVA, Pokrycie dachu - blachodachówka lub dachówka, Elewacje - tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Na wspólnej z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 21 czerwiec 2010 - 14:15

Zamierzam kupić projekt "Na wspólnej". Woj. Podkarpackie. Dokumenty w toku. Fundamenty jeszcze w 2010 r.

#3 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 10 styczeń 2011 - 20:46

Wyświetl postUżytkownik Ewa dnia 21 czerwiec 2010 - 14:15 napisał

Zamierzam kupić projekt "Na wspólnej". Woj. Podkarpackie. Dokumenty w toku. Fundamenty jeszcze w 2010 r.

#4 Gość_Tomasz

• Grupa Guests

Napisano 17 maj 2011 - 08:51

Witaj
Wspólnie z żona zastanawiamy się nad zakupem projektu na wspólnej. Mieszkamy w Biłgoraju (lubelskie) z racji odległości chętnie obejrzelibyśmy budowę waszego domu.
pozdrawiam

#5 Gość_Jarek

• Grupa Guests

Napisano 10 czerwiec 2011 - 08:27

Wyświetl postUżytkownik Tomasz dnia 17 maj 2011 - 08:51 napisał

Witaj
Wspólnie z żona zastanawiamy się nad zakupem projektu na wspólnej. Mieszkamy w Biłgoraju (lubelskie) z racji odległości chętnie obejrzelibyśmy budowę waszego domu.
pozdrawiam

Sami również zaczęliśmy budowę tego domu może macie jakiś właśnie uwagi do tego projektu. W naszym przeprojektowaliśmy cały dach.
Budowa jest w miejscowości Kolonia chmiel Gm Jabłonna

#6 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 25 czerwiec 2011 - 21:21

Mam położoną więźbę, czekam na blachodachówkę. Montaż blachodachówki w lipcu 2011. Ciekawa jestem jak Jarek zmienił dach. ?

#7 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 25 czerwiec 2011 - 21:31

Do Tomasza: możesz obejrzeć, zapraszam, ale więcej na temat tego domu będę wiedziała jak już w nim zamieszkam. :)
Na razie jest ok, ale dziś wybrałabym chyba projekt z garażem w bryle. :)

#8 Gość_Tomasz

• Grupa Guests

Napisano 03 lipiec 2011 - 20:04

Do Ewy

Witaj Ponownie

Tak jak wcześniej pisałem wybieramy się w Sierpniu do Rabki i Krosna i podtrzymujemy chęć obejrzenia domku na wspólnej. Gdybyś zdradziła tajemnicę gdzie mieszkasz będziemy wdzięczni. Ewentualnie maila będzie się łatwiej kontaktować. Mój namiar: tkarolczak@wp.pl
Pozdrawiam Tomasz Karolczak

#9 Gość_Tomasz

• Grupa Guests

Napisano 03 lipiec 2011 - 20:23

DO Jarka, Witaj często jeździmy do lublina chętnie wstąpimy. My załatwiamy warunki zabudowy i będziemy łazić po bankach. Jeśli chodzi o uwagi do projektu to zrezygnowalibyśmy z okien dachowych, rodzice mają dom w takiej samej osi i w poddaszu nie mają okien dachowych i jest ok.

#10 Gość_Jarek

• Grupa Guests

Napisano 14 lipiec 2011 - 13:52

Witam po przewie

Na budowie mamy już wylany strop i teraz nastąpiła przerwa technologiczna (związanie betonu i urlop szefa firmy budującej). Do Tomasza. Podaj adres to prześlę jak jak wygląda dach po przeróbkach.

#11 Gość_Jarek

• Grupa Guests

Napisano 14 lipiec 2011 - 13:59

Wyświetl postUżytkownik Tomasz dnia 03 lipiec 2011 - 20:23 napisał

DO Jarka, Witaj często jeździmy do lublina chętnie wstąpimy. My załatwiamy warunki zabudowy i będziemy łazić po bankach. Jeśli chodzi o uwagi do projektu to zrezygnowalibyśmy z okien dachowych, rodzice mają dom w takiej samej osi i w poddaszu nie mają okien dachowych i jest ok.

tu jest trasa jak dojechać na budowę z Biłgoraja
http://maps.google.p...F8&ll=50.990853,22.707367&spn=0.336687,0.569229&sll=51.095599,22.661448&sspn=0.020995,0.035577&geocode=Fb4xAwMdvLVaASl1mMTf1zUjRzFl5nmCEEvoCw%3BFTiuCwMdWatZAQ&mra=ls&t=h&z=11

#12 Gość_~KatarzynaKrostka

• Grupa Guests

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:48

Witam,
tez mamy zamiar budować dom wg projektu " Na wspólnej" . Może ktoś z was pochwalć się realizacjami? Ja ostatnio pare widziałam na forum pracowni, ale wiadomo- im więcej tym lepiej.
Jak wam pracę poszły? Bez problemu?
Czekam na informację, bo zaniedługo sama zaczynam budowac
pozdr!

#13 Gość_Bobby

• Grupa Guests

Napisano 17 maj 2012 - 13:46

Witam,
postanowiliśmy budować dom według tego projektu. Nie myśleliśmy o rezygnacji z okien dachowych, dlaczego tak zadecydowaliście? Ciekawi nas to, bo wiadomo - koszty się zmnejszają. Ostatnio czytałem troche na blogu pracowni, ale tematu z oknami jescze nie mieli.
Kaśka, nie wiedziałem że prowadzą też forum, dzięki za info :)

#14 Gość_I.T

• Grupa Guests

Napisano 29 maj 2012 - 22:21

Wszystko wedługo gustu, ja bym okien nie wyrzucała z projektu. Jeżeli chcesz zuzytkować poddasze to chyba fajnie mieć trochę światła :)
Mnie ten projekt też się podoba, zauważyłam że na forum pracowni mają dużo zdjęć, więc jak ktoś chce to polecam.
Myślę, że wkrótce się zdecydujemy na ten projekt i ruszymy z budową!

Strona 1 z 1