Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Domy szkieletowe w technologii Tektum - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Domy szkieletowe w technologii Tektum Komentarze do artykułu Domy szkieletowe w technologii Tektum

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 09 czerwiec 2010 - 15:47

Domy szkieletowe stają się coraz popularniejsze w Polsce. Jakie parametry decydują o wyborze budownictwa modułowego?...

Dołączona grafika
Link do artykułu: Domy szkieletowe w technologii Tektum
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_ks24

• Grupa Guests

Napisano 09 czerwiec 2010 - 15:47

U nas w Ornontowicach w województwie śląskim wójt gminy niestety nie zgadza się na takowe konstrukcje domów a szkoda bo ekologia jest na czasie a takie rozwiązania są ekoLOGICZNE

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Domator Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 09-sierpień 10

Napisano 11 sierpień 2010 - 15:43

Takie rozwiązania są przede wszystkim tańsze niż budowa murowanego domu. Może dzięki temu wiecej osób będzie mogło postawić w końcu własny dom ?. :rolleyes:

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Domator Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 09-sierpień 10

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:16

Ostatnio znalazłem na youtubie filmik, który pokazuje jak powstaje dom budowany z modułów.

http://www.youtube.c...h?v=TgqLCCcfSH4

Polecam zainteresowanym

#5 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 10 marzec 2011 - 12:20

Witam,
w odniesieniu do tematu chciałbym uprzedzić że nie wszystko jest takie "słodkie" i tanie jak przedstawia firma Tektum;
1. to proszę zwrócić uwagę, że do ceny domu należy dodać jakieś 40 - 50 tys. złotych na wylanie fundamentu pod dom ( firma tego nie zabezpiecza )!!!!
2. firma podaję tylko cenę netto domu ( ukrywa faktyczne koszty domu które trzeba ponieść )
3. oszukuje mówiąc że na dom jest 30 lat gwarancji, bo w rzeczywistości gwarancja obejmuje - 30 lat na konstrukcję drewnianą, a na budowę domu 3 lata i pozostałe elementy !!!!!!

Polecam każdemu dokładnie czytać umowę z firmą Tektum, umowa jest skonstruowana jednostronnie ze szkodą dla klienta.

Ogólnie źle wspominam współpracę z tą firmą

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Tektum Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 07-luty 11

Napisano 18 marzec 2011 - 16:19

Wyświetl postUżytkownik Gość dnia 10 marzec 2011 - 12:20 napisał

Witam,
w odniesieniu do tematu chciałbym uprzedzić że nie wszystko jest takie "słodkie" i tanie jak przedstawia firma Tektum;
1. to proszę zwrócić uwagę, że do ceny domu należy dodać jakieś 40 - 50 tys. złotych na wylanie fundamentu pod dom ( firma tego nie zabezpiecza )!!!!
2. firma podaję tylko cenę netto domu ( ukrywa faktyczne koszty domu które trzeba ponieść )
3. oszukuje mówiąc że na dom jest 30 lat gwarancji, bo w rzeczywistości gwarancja obejmuje - 30 lat na konstrukcję drewnianą, a na budowę domu 3 lata i pozostałe elementy !!!!!!

Polecam każdemu dokładnie czytać umowę z firmą Tektum, umowa jest skonstruowana jednostronnie ze szkodą dla klienta.

Ogólnie źle wspominam współpracę z tą firmą

Witamy,

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient nawiązując z nami współpracę, otrzymuje od nas odpowiednio wcześniej standard Tektum oraz wzór umowy. Oba dokumenty regulują wszystkie formalne kwestie związane ze współpracą z naszą firmą. Na etapie rozmów z Klientem przekazujemy wycenę kosztów położenia płyty fundamentowej. Klient w związku z tym od początku jest świadomy poniesienia dodatkowych kosztów z tym związanych. Może zawsze zlecić położenie fundamentów innej firmie. Ceny domów zazwyczaj podajemy w stawkach brutto, o czym świadczy cennik umieszczony na stronie internetowej czy folderach reklamowych. Jesteśmy firmą, która stawia domy w technologii modułowej. Udzielamy 30-letniej gwarancji na konstrukcję danego budynku, o czym informujemy Klientów podczas spotkań. Pozostałe elementy podlegają gwarancji producentów, z usług których korzystamy. W razie jakichkolwiek wątpliwości Klienta, rzetelnie wyjaśniamy stosowane przez nas rozwiązania.

#7 Gość_Dostawca

• Grupa Guests

Napisano 27 marzec 2012 - 13:30

Witam
UWAGA NA FRIMĘ TEKTUM !! JEST TO FIRMA KTÓRA NIE PŁACI SWOIM PODWYKONAWCĄ I DOSTAWCĄ ,MOJA SPRAWA ZNAJDZIE FINAŁ W SĄDZIE .

#8 Gość_Tektum

• Grupa Guests

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:21

Wyświetl postUżytkownik Dostawca dnia 27 marzec 2012 - 13:30 napisał

Witam
UWAGA NA FRIMĘ TEKTUM !! JEST TO FIRMA KTÓRA NIE PŁACI SWOIM PODWYKONAWCĄ I DOSTAWCĄ ,MOJA SPRAWA ZNAJDZIE FINAŁ W SĄDZIE .

Na jakiej podstawie wysnuwane są tego typu sądy? Oskarżenie nie zawiera żadnych racjonalnych argumentów. W podejmowanych przez naszą firmę działaniach bardzo ważne jest bezpieczeństwo prawne zarówno zarówno naszych Klientów jak i Partnerów. Z każdym z partnerów wiąże nas umowa, w której opisane są wszystkie procedury związane ze współpracą. Naszą naczelną zasadą podczas współpracy jest dbanie o jakość podejmowanych działań. Takie podejście pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu obsługi na każdym etapie.

#9 Gość_hirek

• Grupa Guests

Napisano 19 kwiecień 2012 - 14:34

witam

polecam wszystkim firmę SENDOM - solidnych wykonawców, którzy stawiają drewniane domy szkieletowe, całoroczne i letniskowe. A do tego mają atrakcyjne promocje :)

#10 Gość_gość

• Grupa Guests

Napisano 13 czerwiec 2012 - 18:41

Wyświetl postUżytkownik Tektum dnia 04 kwiecień 2012 - 09:21 napisał

Na jakiej podstawie wysnuwane są tego typu sądy? Oskarżenie nie zawiera żadnych racjonalnych argumentów. W podejmowanych przez naszą firmę działaniach bardzo ważne jest bezpieczeństwo prawne zarówno zarówno naszych Klientów jak i Partnerów. Z każdym z partnerów wiąże nas umowa, w której opisane są wszystkie procedury związane ze współpracą. Naszą naczelną zasadą podczas współpracy jest dbanie o jakość podejmowanych działań. Takie podejście pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu obsługi na każdym etapie.

#11 Gość_gos

• Grupa Guests

Napisano 13 czerwiec 2012 - 18:46

Niestety jakość obsługi przez firmę tektum zdaniem klienta nie jest na wysokim poziomie. Do klienta pozwalają sobie mówić na ty, bez oficjanego przejścia na stopę koleżeńską. Każdego mailakończą "pozdr". Często ich dział obsługi klienta na maile zapomina odpowiadać. Niejednokrotnie dział obsługi klienta obiecał zadzwonić, napisać w danym terminie i termin nie był zachowywany albo w ogóle odpowiedź nie była wysyłana. Trzeba się ciągle dopominać i kupę kasy wydać na telefon, żeby jakaś sprawa przy budowie domu została dokończona.

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   dommir2012 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 14-marzec 13

Napisano 14 marzec 2013 - 15:53

Witam,
Firma prowadzi bardzo silny PR ale w internecie nie można znaleźć ani jednej opinii na ich temat od osób które z nimi współpracowały, z wyjątkiem jednej gdzie ktoś odgraża się sądem.

Jeśli ktoś budował z firmą Tektum proszę o kontakt na maila: dommir2012@wp.pl

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Darki Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 03-wrzesień 13

Napisano 03 wrzesień 2013 - 18:57

Jest tu kto ? Szukam kogos w temacie tektum... Ja rozejrzałem sie już dużo, bo mam wybrany fajny projekt i chcemy zacząć budować najlepiej jeszcze w tym roku. Decyzja, ze taki szkielet to już na 100% - tylko czy to TEKTUM ? Zrobiłem rozeznanie w pięciu firmach w PL i w jednej w DE, no i na razie Tektum wysunelo mi się na prowadzenie. Wszyscy liczą za funadament, bo to jak mi Niemiec powiedział "nie spada z nieba 'za darmo' tylko ' za EURO' ". Różnica tylko taka, że jeden wlicza w swój kosztorys, a drugi dodaje osobno - czyli różnica żadna. Dla mnie kontakt z zywym czlwoiekiem się liczy, a w rozmowach w tektum chyba miałem największą otwartość. Poza tym jak nie miałem czasu wszystkiego ogarniać to się dopasowali ze spotkaniem elastycznie, a nawet byłem w takim domu gdzie się ze mną umówili. No i nie pwoiem, inaczej jest jak się tabelki oglada z cenami z maila a inaczej jak do takiego domu wejdzie, dotknie, popatrzy. Także dla mnie czekam jeszcze tylko na jedną odpowiedz od konkurencji i zobaczymy. Jestem dobrej myśli.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych