Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Filip z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Filip z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Filip z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 19 maj 2010 - 20:32

Projekt Filip z pracowni MG Projekt
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Filip z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Sławek

• Grupa Guests

Napisano 19 maj 2010 - 20:32

Czy ktoś budował dom Filip MG projekt mam kilka pytań.

#3 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 18 maj 2011 - 18:25

Witam, czy ktoś na Podkarpaciu budował ten dom, ewentualnie jeżeli ktoś mógłby przesłać zdjęcia domu.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   zbyszek26 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 30-styczeń 12

Napisano 30 styczeń 2012 - 12:13

W koncu znalazlem temat z projektem, który wybralem. Widze, że nie tylko ja zdecydowalem sie na Filipa. W koncu projekt z wolnostojacym garazem a nie wmontowanym w bryle budynku. Zawsze podobaly mi sie takie rozwiazania. No i lukarny z balkonami, które zwienczy dzielo.

#5 Gość_Kuba

• Grupa Guests

Napisano 13 marzec 2012 - 12:42

Też wybrałem ten projekt, już zakupiony jest przeze mnie ;)
Jak ktos ma jakieś pytania to prosze pisać.
Jestem na etapie budowy, zdjęcia obiecalem na biezaco umieszkac na forum MGProjekt( tam tez znajdziecie odpowiedzi na specjalistyczne pytania odnosnie tego projektu -http://www.mgprojekt.com.pl/forum/index.php)

Wszsytkie formalności już mam pozałatwiane, teraz szukam już projektów zagospodarowania przestrzeni wokół domku...tak wiem, jeszcze sporo czasu,ale dom wybierałem ponad pół roku, wiec mysle ze z ogrodem mi szybciej nie pójdzie :P

pozdr

#6 Gość_Kasia

• Grupa Guests

Napisano 14 marzec 2012 - 16:07

Bardzo poważnie myślę nad tym projektem, czas nas goni więc decyzję musimy podjąć w miarę szybko. Potrzebuję po krótce wiedzieć jakie są wady tego domu, żebym się w nic nie wpakował. Wizualnie mi się podoba, ale wiadomo, to nie wszystko ;)

#7 Gość_Rusałka

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 09:42

Ja jasne że wizualna strona to nie wszystko, ale bez niej projekt nie przejdzie ;)
Kasia, a jakie chcesz wiedziec informacje? Przyjrzyj sie dokłądnie, czy ci takie pomieszczenia odpowiadają, jest dużo przestrzeni na dole, wspamianialy taras, ma garaż osobno. Filip jest jedną z pozycji na mojej liście do rozważenia, aczkolwiek bardziej chyba skłonna jestem na Amande, ale to tylko z powodu łączonego garażu. Łatwiej całość ulokuje na działce, niestety mam juz plany co do ogródka i po prostu osobny garaż może mi trochę wadzić.Jak chcesz poznać opinie innych, osoby budujących czy juz wybudowanych zajrzyj na forum pracowni MG projekt, jest tam dużo fachowców i zdjęc ;) Ja niedawno dowiedzialam się jak policzyć rzeczywiste ostateczne koszty, bym wiedziała na ile kredyt wziąść!

#8 Gość_Kaska

• Grupa Guests

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:22

Cześć Wam,
cieszę się że więcej osób gustuje w tym projekcie. Planujemy wkrótce zakupić ten projekt, bardzo nam się podoba, a i o pracowni słyszeliśmy same superlatywy.
Dzięki Rusałka za informacje o forum MG Projektu, na pewno tam zajrzę ;)

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Helga Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 28-sierpień 12

Napisano 28 sierpień 2012 - 22:03

Wszystko zalezy czego szukać w projekcie, ty wiesz najlepiej jakie pomieszczenia będą dla ciebie wygodne i komfortowe. Nie wiem czy potrzebujesz 3 pokoji, a może garderobę?
Projekt Filip z Mg Projektu jest bardzo ciekawą opcją, nam się bardzo podoba i układ pomieszczeń i wygląd zewnętrzny. Zastanawiamy się tylko nad kosztami, jakie mozna ponieśc w realizacji tego projektu, ktoś z budujących może się nimi podzielić?

Strona 1 z 1