Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie Komentarze do artykułu Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1672
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 21 marzec 2010 - 12:06

Wykonanie Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii budowlanych...

Dołączona grafika
Link do artykułu: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Bajkopisarz

• Grupa Guests

Napisano 21 marzec 2010 - 12:06

Dom na kurzej nodze (wys.5m), chatę z piernika i inne bajkowe budowle można zobaczyć w Bajkowej Krainie. Baba Jaga, Jaś i Małgosia, Smok Wawelski, Murzynek Bambo i inni bochaterowie bajek, legend i wierszy znanych od pokoleń zapraszają do Bajkowej Krainy ktora znajduje się w Rybniku. Otwarcie 1 maj. Bajkowa Kraina to miejsce w którym spełniają się dziecięce marzenia. To nie bajka to rzeczywistość - przekonaj się sam www.bajkowakraina.info

#3 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 25 marzec 2010 - 11:57

Widac juz ze zdjec ze to bardzo miłe i przyjazne miejsce.Kazdy dorosły powinien je odwiedzic. Zwlaszcza ten,który tęskni za dzieciństwem.

#4 Gość_gość Filip

• Grupa Guests

Napisano 03 lipiec 2010 - 13:47

Witam piszę z pomorza przejeżdzając przez Pacanów chciałem odwiedzić muzeum bajek,kiedy przybyłem na miejsce okazało się że podstawą wejścia na teren muzeum jest wcześniejsza rezerwacja o której nie wiedziałem uprzedzam wszystkich podróżników aby bez rezerwacji nie odwiedzali tego miejsca
Pozdrawiam Filip z Pomorza

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych