Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Kujawiak z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Kujawiak z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Kujawiak z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 marzec 2010 - 10:25

Projekt Kujawiak z pracowni MG Projekt
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Kujawiak z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_jon jov

• Grupa Guests

Napisano 16 marzec 2010 - 10:25

...interesujący projekt, to co dla mnie najważniejsze to ma... przestronną kuchnią wraz z jadalnią i niczemu sobie duży salon z możliwością powiększenia go o gabinet. Tylko po co go poszerzać? Przeglądam mnóstwo projektów, zwrazam uwagę na funkcjonalność, przestronność a nade wszystko koszt budowy. Wygląda na to, że znalazłem. Pozdrawiam wszystkich, jeśli ktoś buduje Kujawiaka, proszę o podzielenie się doświadczeniami! Dziękuję!!!

#3 Gość_elioli

• Grupa Guests

Napisano 06 kwiecień 2010 - 20:23

Wyświetl postUżytkownik jon jov dnia 16 marzec 2010 - 10:25 napisał

...interesujący projekt, to co dla mnie najważniejsze to ma... przestronną kuchnią wraz z jadalnią i niczemu sobie duży salon z możliwością powiększenia go o gabinet. Tylko po co go poszerzać? Przeglądam mnóstwo projektów, zwrazam uwagę na funkcjonalność, przestronność a nade wszystko koszt budowy. Wygląda na to, że znalazłem. Pozdrawiam wszystkich, jeśli ktoś buduje Kujawiaka, proszę o podzielenie się doświadczeniami! Dziękuję!!!

Witamy,
Nam rownież podoba sie ten projekt. Czy udało sie Panu dotrzeć do kogoś kto zbudował Kujawiaka? Będziemy wdzięczni za podzielenie sie informacjami.

#4 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 05 maj 2010 - 13:44

Mam ten projekt w głowie od dłuższego czasu,jeśli tylko sprzedamy mieszkanie to chcielibyśmy zacząć jego budowę...czy ktoś budował wg.tego projektu?czy naprawdę można się zmieścić w tej kwocie podanej w kosztorysie?

#5 Gość_Krzyś

• Grupa Guests

Napisano 25 kwiecień 2012 - 11:23

Monika, z tego co wiem to kwota jest bardzo zbliżona, wszystko zależy od matariałów i kosztów pracy.
Ja dotarłam do kogoś kto budował- to mój znajomy z rejonów lubelszczyzny. Zbudował i zadowolony jest, dużo poprawek nie wprowadzał do projektu.

pozdrawiam

#6 Gość_Iwona

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:59

Zastanawia mnie klimat tego domu. Jest dosyć nietypowy, ma ktoś zdjęcie Kujawiaka od MGprojektu w realu? Jak się prezentuje rzeczywiście w otoczeniu? Bardo mnie to ciekawi, bo nie chce za bardzo szarżować w kolorystyce i estetyce naszego otoczenia XD

#7 Gość_Flar

• Grupa Guests

Napisano 27 czerwiec 2012 - 14:51

Witam,
jestem zaintersowany Kujawiakiem, stąd powielam pytania poprzednika. My mamy w planach zrobić parę drobnych zmian - poszerzyć trochę łazienkę i zlikwidować garderobę, resztę obmyślamy jeszcze.
Co do pracowni, to MG Projekt wygląda na solidną firmę, więc raczej stąd będę brał projekt.
pozdrawiam

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 03 lipiec 2012 - 09:05

Faktycznie klimat jest nietypowy, ale przez to ciekawy. Bardzo podoba mi się układ pomieszczen, jest też nie za duży nie za mały w sam raz! No i parterowy więc mało sprzątania:P

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Katja Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 12:28

Wydaje się niedyżym projektem a jednak w srodku duzo pomieszczeń, wszystko co potrzeba w domu. Ja bym garderoby nie usuwała, zawsze sie przydaje. Chyba, że tak jak rozumiem lazienke poszerzacie kosztem lazienki? To moze i ma jakiś sens ale ja jednak wolalabym garderobe miec.

#10 Gość_~Flar

• Grupa Guests

Napisano 11 lipiec 2012 - 14:39

Jak dla mnie garderoba jest nie potrzeba, z tego powodu że będą o nią wolny i batalie w domu, bo zapewne każdy by chciał ją mieć przy pokoju. Wolę to zastąpić np. drugą łazienką ( to znaczy zrobić osobo wc) Nad resztą zmian jeszcze myślimy.
Ostatnio czytam po innych forach komentarze, min tez na forum pracowni, więc mam nadzieję że zaraz mnie coś natchnie jeszcze :) Jakbyście mieli propozycje to zapraszam :)

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:52

no tak z ta garderobą moze i masz racje, w sumie to zalezy ale pomysl z łazienka tez jest dobry. Wejdzcie sobie na bloga pracowni jest duzo fajnych artykułów, moze to Wam cos pomoze

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 24 lipiec 2012 - 14:04

osobno wc? A wejście do niego gdzie?

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 12 wrzesień 2012 - 15:32

ktoś buduje? jak przedstawiaja sie koszty? jakies zdjecia? jak projekt pod wzgledem tech?

Strona 1 z 1