Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Szmaragd II z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Szmaragd II z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Szmaragd II z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 10 marzec 2010 - 16:58

Projekt Szmaragd II z pracowni MG Projekt
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Szmaragd II z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Podoba mi się nazwa projektu :)

• Grupa Guests

Napisano 10 marzec 2010 - 16:58

Sam uwielbiam szmaragdy, nawet mam stronkę o tych kamieniach: http://www.jubilerskie.info

#3 Gość_Witek

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 09:06

Zastanawialiśmy się wcześniej na tym projektem, zdecydowaliśmy się na pracownei MG z polecenia znajomych, teraz patrzymy na bliżniakami ale trochę w innym stylu bardziej nam Ametyst podchodzi. POdoba nam się wizualnie, bardzo fajne rozwiązanie jak na bliżniaka, dwa osobne garaże oddzielające domy. Widomo, taniej to wyjdzie niz budowa dwóch osobnych domów. Tylko obawiam się czy pomimo wszystko mieszkanie w bliżniaku nie jest nie wygodne, chodzi mi o bliskość drugiej rodziny czy cos....

Ktoś może buduje ten ten?Ciekawią mnie tematy kosztów, formalności itp?

#4 Gość_Jan

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 09:58

Witam,
Przymierzałem się do szmaragu, ale ostatecznie wybrałem inny projekt MG - Kasjopee.
Co do kosztów bardzo skomplikowana sprawa, niestety nie udzielę ci nią odpowiedzi, wiem że na forum pracowni MG ktoś tłumaczył jak je sobie zbliżeniowo wyliczyć. Szmarag sam w sobie jest bardzo fajny,świetny uklad pomieszczeń, my naszego bliźniaka będziemy dzielić z rodziną, więc nie widze problemu, lepsze takie rozwiązanie niż zeby teściowe mieszkali razem z nami ;)

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 14 czerwiec 2012 - 13:03

Wyświetl postUżytkownik Jan dnia 30 marzec 2012 - 09:58 napisał

Witam,
Przymierzałem się do szmaragu, ale ostatecznie wybrałem inny projekt MG - Kasjopee.
Co do kosztów bardzo skomplikowana sprawa, niestety nie udzielę ci nią odpowiedzi, wiem że na forum pracowni MG ktoś tłumaczył jak je sobie zbliżeniowo wyliczyć. Szmarag sam w sobie jest bardzo fajny,świetny uklad pomieszczeń, my naszego bliźniaka będziemy dzielić z rodziną, więc nie widze problemu, lepsze takie rozwiązanie niż zeby teściowe mieszkali razem z nami ;)

Faktycznie widziałam, że jest tam pokazane jak wyliczyc koszta. A co do domku to jest super w rzeczywistości wygląda pięknie! Moi znajomi mają i bardzo sobie chwalą.

#6 Gość_~Gabryś

• Grupa Guests

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:20

Bardzo fajny projekt! Ostatnio przeglądam projekty pracowni MG Projekt i musze przyznać że są bardzo interesujące. Ktoś ma doświadczenie juz w budowie od nich projektów? Nie ma żadnych problemów? Ten bliźniak to jeden z ładnejszych jakie widziałem!

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 06 lipiec 2012 - 11:27

Ja doświadczenia jeszcze nie mam bo dopiero zaczynam ale znajomi kiedys budowali ten projekt i problemów nie mieli, mówili ze bardzo dobrze wybrali i polec aja tą firmę. Mi tez sie podobaja z tej pracowni domki

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Katja Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:04

Robi wrazenie, fajnie, że polączone domy są garażami.

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:51

Dokładnie, to jest ogromny plus, bo jakby domy byly mieszkaniami połączone to troche lipa, może być glosno i można sobie na wzajem przekszadzać

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 23 lipiec 2012 - 13:36

Dom sam w sobie jest duży a zblixniaczony to jakis kolos! Ciekawy jestem jak wygląda w realu i czy jest taki przestronny

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 24 lipiec 2012 - 14:09

apropos bliźniaków to mi sie bardziej podoba neptun ma jakis taki ciekawy klimat;) ostatnio też sie dwoeidziałem ze jest tez cos takiego jak domy z osobnym mieszkaniem (?) nie wiedziałem, że coś takiego jest. A jak wy byście woleli bliźniaka jak te czy cos takiego? http://www.mgprojekt....pl/na-wspolnej

#12 Gość_Janna

• Grupa Guests

Napisano 25 lipiec 2012 - 09:35

Cytat

Ja doświadczenia jeszcze nie mam bo dopiero zaczynam ale znajomi kiedys budowali ten projekt i problemów nie mieli, mówili ze bardzo dobrze wybrali i polec aja tą firmę. Mi tez sie podobaja z tej pracowni domki

Nie wiesz, gdzie budowali ten projekt? Chętnie bym pojechała zobaczyć. Myśleliśmy z mężem i rodzicami m.in o tym projekcie, jednak trochę nas przeraża ogrzewanie tak dużego domu. Nie wiecie jaki pakiet najlepiej wybrać?
Projekt owszem robi wrażenie, jest przestronny i wygodny. Chętnie byśmy rozwiali wątpliwości po rozmowie z kimś, kto właśnie go buduje. Nie wiecie czy są dostępne gdzieś zdjecia z realizacji ?

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Helga Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 28-sierpień 12

Napisano 28 sierpień 2012 - 22:07

Cytat

Nie wiesz, gdzie budowali ten projekt? Chętnie bym pojechała zobaczyć. Myśleliśmy z mężem i rodzicami m.in o tym projekcie, jednak trochę nas przeraża ogrzewanie tak dużego domu. Nie wiecie jaki pakiet najlepiej wybrać?

A chcesz budowac bliżniaka czy pojedyńczy dom? Zerknij sobie na forum pracowni, z tego co pamiętam jest tam kilka osób, które już ten projekt wybudowały i podzieliły się cennym i informacjami ( koszty, budowa itp)
Dla nas jest to opcja zdecydowanie za duża, na działkę by się nie zmieścił, ale naprawdę bardzo fajny projekt, z tego co wiem to przez inwestorów dosyc chwalony :)

Strona 1 z 1