Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Jak szybko znaleźć dobrego fachowca? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Jak szybko znaleźć dobrego fachowca? Komentarze do artykułu Jak szybko znaleźć dobrego fachowca?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1674
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 04 lipiec 2012 - 15:41

Na nieprzewidywalne usterki nikt nie jest przygotowany. Pęknięta rura, zepsuty kaloryfer czy wadliwie działający domofon.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Jak szybko znaleźć dobrego fachowca?
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_RYDER

• Grupa Guests

Napisano 04 lipiec 2012 - 15:41

Najlepszych, sprawdzonych fachowców znajdziesz na ogólnopolskim portalu zrzeszającym firmy ryder.pl

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   berserker Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 23
  • Rejestracja 06-kwiecień 12

Napisano 05 październik 2012 - 09:38

Co do domofonu to warto zakupić coś nowego moim zdaniem, cena naprawy może być nie wiele niższa niż zakup nowego urządzenia, a nowe urządzenie nam na pewno jeszcze spory kawałek czasu podziała. Wytrzymały domofon

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   gagatek04 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 20
  • Rejestracja 19-październik 12

Napisano 19 październik 2012 - 11:24

Ja szukając wszelkich fachowców potrzebnych przy budowie, wykańczaniu, czy też usterkach w domu przeglądałem http://www.favore.pl..._budowlane.html i znalazłem wielu fachowców, których teraz z ręką na sercu polecam swoim znajomym. Dodatkowo można w ten sposób wynegocjować korzystne ceny, orientując się w cenach jakie są w danym regionie. ;)

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   leniu Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 26-listopad 12

Napisano 26 listopad 2012 - 11:33

Ja bym sugerował się opiniami firmy w internecie albo na jej stronie internetowej. Ciężko zweryfikować czy są to opinie prawidzwe, ale lepsze takie niż żadne. Przykładowo strona elektryka we wrocławiu www.elektrykawroclaw.pl zawiera takie opinie.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   decoroom Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 20
  • Rejestracja 09-wrzesień 12

Napisano 05 grudzień 2012 - 21:28

Obok opinii na forach,w internecie itd. warto przed podpisaniem wumowy zweryfikować firmę w wykończonych przez nią lokalach, o ile takowe jest w stanie udostępnić.
www.decoroom.eu
Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, Decoroom pomaga Ci je odkryć ...

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych