Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt ARMANDA z pracowni Domplan - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt ARMANDA z pracowni Domplan Komentarze do Projekt ARMANDA z pracowni Domplan

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 05 kwiecień 2012 - 09:26

Projekt ARMANDA z pracowni DomplanŚciany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji....
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt ARMANDA z pracowni Domplan
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Katia

• Grupa Guests

Napisano 05 kwiecień 2012 - 09:26

Kupilismy projekt tego domku, papiery juz za nami zaczynamy fundamenty , polecam :)

#3 Gość_jahhoo

• Grupa Guests

Napisano 01 maj 2012 - 15:33

Katia a gdzie bedziecie budowali?... my kupilismy projekt Belinda ale to prawie to samo co Armanda. mamy zamiar budowac sie w okolicach Szczecina... pozdrawiam

#4 Gość_Piotr

• Grupa Guests

Napisano 02 maj 2012 - 08:23

Armanda i Belinda to praktycznie ten sam projekt pracowni Domplan, różni sie tylko wykuszem w jadalni, oba bardzo ładne i funkcjonalne, trzeba przyznać.

#5 Gość_GOŚKA

• Grupa Guests

Napisano 11 maj 2012 - 14:01

Ja też mam zamiar w najbliższym czasie ruszyć z budową Belindy jak tylko dostane pozwolenie na budowe.Na razie tylko gromadzimy materiał.Okolice Szczecina a dokładniej bo ja też w tym rejonie będe budować.

#6 Gość_Aleksis

• Grupa Guests

Napisano 31 maj 2012 - 16:41

bardzo ładny projekt, usunął bym tylko spiżarnie powiekszając kuchnie, chyba że ktoś ma dużo przetworów :)

#7 Gość_anka

• Grupa Guests

Napisano 10 lipiec 2012 - 16:03

Witam, czy ktoś posiada zestawienie materiałów do tego projekt? Jesli ktoś może mi pomóc to bardzo będę wdzieczna. mój e-mail: annakrawczyk1@op.pl

#8 Gość_Basia

• Grupa Guests

Napisano 16 lipiec 2012 - 11:52

również jestem zainteresowana zestawieniem materiałów do projektu Armanda oraz wszelkimi wskazówkami odnośnie budowy tego domu. Może ktoś ma jakieś zdjęcia z budowy?? Czekam na informacje br3@wp.pl

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   przemo1010 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 04-listopad 14

Napisano 04 listopad 2014 - 10:26

mam prośbę, czy ktoś popsiada zestawienie materiałów budowlanych do tego projektu ARMANDA. będę wdzięczny przemekmalczyk@op.pl

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   PawelMe Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 14
  • Rejestracja 26-wrzesień 13

Napisano 26 listopad 2014 - 22:06

Projekt bardzo ciekawy, konstrukcja dachu nie jest przekombinowana więc nie będzie koszmarnie droga. Dużym plusem jest to, że projektant zdecydował się na beton komórkowy do budowy ścian domu - ten materiał doskonale się sprawdza w eksploatacji oraz budowa idzie bardzo sprawnie. Projektant wskazał konkretny BK - myslę, że bloczki Termalica wyjdą Cię korzystniej cenowo.

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 156
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 04 grudzień 2014 - 23:11

A widzieliście promocje MG Projekt? Z tego co widze, mozna dostac pakiet dodatków za darmo. Fajnie, ze gratis dają tez tablice budowy. Szkoda, ze promojca trwa tak krotko. Tutaj są informacje o niej http://www.mgprojekt...paczka-dodatkow

Strona 1 z 1