Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Ambasador z pracowni Domowe Klimaty - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Ambasador z pracowni Domowe Klimaty Komentarze do Projekt Ambasador z pracowni Domowe Klimaty

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 25 marzec 2012 - 14:47

Projekt Ambasador z pracowni Domowe Klimatydach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia dach 25° elewacje: tynk mineralny strop: żelbetowy monlityczny ściany wewnętrzne: murowane ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Ambasador z pracowni Domowe Klimaty
Komentarze do projektu:

#2 Gość_MICHAŁ

• Grupa Guests

Napisano 25 marzec 2012 - 14:47

właśnie jestem w trakcie budowania tego pięknego domu.

#3 Gość_anna

• Grupa Guests

Napisano 09 maj 2012 - 21:17

na jakim etapie budowa? my ruszamy 27 maja :unsure:

#4 Gość_perełka

• Grupa Guests

Napisano 27 maj 2012 - 20:10

Witam.
Ja także chcę zbudować taki dom. Chętnie poznam Wasze opinie i spostrzeżenia. Bedzie to mój drugi dom, mam więc trochę doswiadczeń z poprzedniej budowy. Jestem na etapie uzyskania pozwolenia. Ruszam z budową najwcześniej jak tylko możliwe.
Zachecam do podzielenia sie radością budowania wszyskich "ambasadorków"

27-05-2012.

#5 Gość_michał

• Grupa Guests

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:22

a ja już wybudowałem. z lekkimi zmianami w projekcie na lepsze. Dom jest powalający :)

#6 Gość_michał

• Grupa Guests

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:26

Wyświetl postUżytkownik anna dnia 09 maj 2012 - 21:17 napisał

na jakim etapie budowa? my ruszamy 27 maja :unsure:

stan surowy już stoi. Było trochę zmian w projekcie.
Doszła piwnica , drugi garaż nad którym pojawił sie 50 metrowy otwarty taras i kilka zmian.
proponuje zmienić schody na proste. dojdą 2 schodki. Bo schody po skosie są szalenie niepraktyczne. Dach wykonany w dachówki karpiówki czarnej . Dom powala!! Antresola niesamowita. Uważam że jest to dom ponadczasowy. Klasyczny. Achhhhhhh chciałoby sie już zamieszkać.

#7 Gość_anna

• Grupa Guests

Napisano 20 lipiec 2012 - 09:07

Wyświetl postUżytkownik michał dnia 18 czerwiec 2012 - 20:26 napisał

Doszła piwnica , drugi garaż nad którym pojawił sie 50 metrowy otwarty taras i kilka zmian.
proponuje zmienić schody na proste. dojdą 2 schodki. Bo schody po skosie są szalenie niepraktyczne. Dach wykonany w dachówki karpiówki czarnej . Dom powala!! Antresola niesamowita. Uważam że jest to dom ponadczasowy. Klasyczny. Achhhhhhh chciałoby sie już zamieszkać.

Ja również jestem w trakcie budowy ambasadora
jeżeli jest możliwość wysłania zdjęć z budowy bardzo proszę .Mam pytanie jakie okna montowaliście ,jakie robiliście zmiany w projekcie.
DZIĘKI ZA WSZELAKIE INFO

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   perełka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 08-sierpień 12

Napisano 08 sierpień 2012 - 23:47

Wyświetl postUżytkownik michał dnia 18 czerwiec 2012 - 21:26 napisał

Dzięki za uwagi o schodach. Wahałam się czy pozostać przy schodach z projektu, czy zrobić je inaczej. Wymysliłam, że mogą być takie: pięc stopni, podest 1m x 1m, 2 stopnie, podest 1m x 1m, reszta stopni. Będą ciekawsze, niż podest 1m x 2,5m ale czy wygodne to sie okaże niedługo, bo jutro będa robione.

Strona 1 z 1