Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Jakie meble do przedpokoju? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Jakie meble do przedpokoju? Komentarze do artykułu Jakie meble do przedpokoju?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 27 luty 2012 - 12:03

Ze względu na małą powierzchnię, aranżacja przedpokoju powinna być funkcjonalna i ergonomiczna.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Jakie meble do przedpokoju?
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Ela Cenda

• Grupa Guests

Napisano 27 luty 2012 - 12:03

My zabudowalismy przedpokuj maksymalnie. Szafy przesuwne, polki na buty,torby, skladanie siedziska itd. Duze lustra. Nie lubie mniec przy wejsciu balaganu Swietnie sie systemy Komandora sprawdzaja

#3 Gość_Bogdan

• Grupa Guests

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:44

Kupiłem niedawno meble w meble-galeriaeuropa.pl. Mają bardzo szeroki wybór bardzo eleganckich mebli . Każdy ma swój gust i każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

#4 Gość_Ewelina

• Grupa Guests

Napisano 29 czerwiec 2012 - 22:49

Ja lubię klasykę i mam meble wykonane z drewna, ogólnie w przedpokoju postawiłam na szafy z dużą ilością półek w środku aby nie było bałaganu i wszystko było ładnie ukryte a nie wystawione na pokaz. http://www.urokdrewna.pl/ ta firma produkuje bardzo fajne, sama od nich zamawiałam więc mogę polecić, innych niestety nie kojarzę, jednak wydaje mi się że trudno znaleźć tańsze meble bo porównując ceny to chyba naprawdę dobrze trafiłam.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Daniel Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 31
  • Rejestracja 31-sierpień 10

Napisano 06 wrzesień 2012 - 14:12

W tym sklepie kupisz sobie fajne meble do przedpokoju: http://www.dyskontme....pl/przedpokoje,typ1858.html Myślę, że są w rozsądnej cenie i każdego bedzie stać na takie meble do przedpokoju.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Projektant_Komandor Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 10
  • Rejestracja 26-wrzesień 12

Napisano 26 wrzesień 2012 - 12:25

W pomieszczeniach takich jak przedpokój stawiałbym przede wszystkim na funkcjonalność i wygląd mebli. Jest to z pewnością pomieszczenie reprezentacyjne, każdy odwiedzający przechodzi przez nie. Choćby z tego względu warto zadbać o jak najkorzystniejsze rozmieszczenie półek, wieszaków, szaf. Gdy dysponujemy odpowiednio dużą powierzchnią warto rozpatrzyć budowę szafy na wymiar, z drzwiami przesuwnymi. Dopełnieniem ciekawego wnętrza niech będą oryginalne dodatki, choćby te zaproponowane w artykule.

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Mareczek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 15-marzec 13

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:01

Zależy od przedpokou, jego ustawności i wielkości. Jeżeli jest to niewielkie pomieszczenie to najlepszym wyborem może okazać się wybranie garderoby do przedpokoju. Taki mebel jest bardzo praktyczny, mamy w nim wieszak, szafkę na buty i szafę na odzież wierzchnią. W wielu wariantach istnieje możliwość rozłożenia takiego mebla na odręne części co też często pozwala na opymalne ich rozmieszczenie w przedpokoju. Duża ilość interesujących propozycji jest w kategorii meble do przedpokoju w tym sklepie.
Dołączona grafika

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   michaal80 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 107
  • Rejestracja 21-marzec 14

Napisano 26 maj 2014 - 09:57

To fakt, przedpokój w większości mieszkań jest raczej niewielki, dlatego tak dużą rolę odgrywa odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Style mebli do przedpokoju jest bardzo zróżnicowany, przykładowe realizacje można zobaczyć tu http://meblowiec.pl/...dpokoj,c12.html, więc nietrudno jest znaleźć coś odpowiedniego do swojego wnętrza. Kwestią jest tylko jego umiejętne wymierzenie. Ja osobiście lubię klasyczne meble.

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Mareczek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 15-marzec 13

Napisano 10 czerwiec 2014 - 06:15

Moja recepta na praktyczny przedpokój do przemyślana garderoba - kilka fajnych propozycji na YOUTUBE

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   JoannaM Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 3
  • Rejestracja 16-kwiecień 13

Napisano 03 lipiec 2014 - 16:33

Moim zdaniem najbardziej praktyczne są wielofunkcyjne garderoby, które składają się z szafki na buty, szafy na ubrania, wieszaka oraz lustra, z reguły są tak zaprojektowane aby zajmowały mało miejsca i były funkcjonalne kilka naprawdę ciekawych propozycji tych mebli widziałam na stronie Solpol-Meble

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   JoannaM Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 3
  • Rejestracja 16-kwiecień 13

Napisano 03 lipiec 2014 - 16:44

upss ..

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   moobi Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 15
  • Rejestracja 28-lipiec 14

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:38

A w moim niewielkim przedpokoju zmieściła się tylko taka szafka http://www.sklep.res...modular-07.html i lustro :D

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 157
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 26 styczeń 2016 - 23:08

Przedpokój to tak naprawdę nasza wizytówką. Warto więc zainwestować w oryginalne meble, które będą nie tylko praktyczne, ale również eleganckie i oryginalne. Tutaj http://kolonialnystyl.pl/22-fotele są ciekawe fotele w kolonialnym stylu. Wyglądają naprawdę rewelacyjnie.

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   ewelina546 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 40
  • Rejestracja 20-marzec 14

Napisano 15 grudzień 2017 - 18:31

Myślę, że w przypadku przedpokoju dobrze jest zaopatrzyć się w półkę. Jeśli podoba nam się styl BOHO, powinniśmy zdecydować się na półki w kształcie wzgórz, które można nabyć na https://mybohome.com/meble/polki

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych