Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem Komentarze do artykułu Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1674
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 17 luty 2012 - 10:01

A gdyby tak zastosować do dekoracji wnętrza fototapety samochody lub fototapety motocykle?

Dołączona grafika
Link do artykułu: Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Iła

• Grupa Guests

Napisano 17 luty 2012 - 10:01

Takie fototapety są fajne, ale jeśli jest urządzony pokój w takim stylu. Najlepiej pasują do pokoju chłopca, albo mężczyzny. Ja w swoim mieszkaniu mam fototapetę, którą wykonali mi fotodekoracje.com, ale z motywem roślinnym.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Minka Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 13
  • Rejestracja 10-lipiec 12
  • MiejscowośćBielawa

Napisano 14 sierpień 2012 - 08:43

Fototapeta to ciągle modny element dekoracyjny naszych wnętrz,a różnorodność wzorów i kolorów daje nieograniczone możliwości.Niepowtarzalne fototapety znajdziecie Państwo w sklepie http://www.minka.pl
W 100% ekologiczne, drukowane w technologii lateksowej, która jest w pełni bezpieczna dla ludzi i środowiska.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   wawa111 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 81
  • Rejestracja 08-styczeń 14

Napisano 02 wrzesień 2014 - 10:13

Tu fajny artykuł związany z motoryzacyjnymi fototapetami. Myślę że to fajny temat do pokoju dziecięcego o ile dziecko interesuje się motocyklami itp.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   oleska Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 36
  • Rejestracja 16-grudzień 14

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:18

Sporo fajnych pomysłów na aranżację można zobaczyć tutaj http://fototapetyna....anzacje-pokoju/ - sama zastanawiam się nad pewnymi zmianami w mieszkaniu.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych