Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt NOELIA z pracowni Domplan - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt NOELIA z pracowni Domplan Komentarze do Projekt NOELIA z pracowni Domplan

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 10 luty 2012 - 10:40

Projekt NOELIA z pracowni DomplanŚciany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków Silka, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji....
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt NOELIA z pracowni Domplan
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Kazik

• Grupa Guests

Napisano 10 luty 2012 - 10:40

Buduje ktoś dom Noelia ?

#3 Gość_Ania

• Grupa Guests

Napisano 01 marzec 2012 - 21:26

My chcemy budować w lubelskim, załatwiamy papiery.

#4 Gość_marta

• Grupa Guests

Napisano 29 marzec 2012 - 16:17

My zamierzamy budować ten dom, wszystkie papiery mamy już załatwione. W maju ruszamy z fundamentami.

#5 Gość_adam

• Grupa Guests

Napisano 07 kwiecień 2012 - 22:39

A czy robicie jakieś zmiany na poddaszu, bo te dwa pokoje trochę małe są

#6 Gość_Ania

• Grupa Guests

Napisano 19 kwiecień 2012 - 06:33

My doprojektowujemy drugi garaż, zmieniamy trochę okna i schody na lane. Nie będziemy mieć gazu, a w kotłowni robimy uwyalkę. Ze zmian to tyle praktycznie, reszta to kosmetyka. Pokoje wcale nie są dla mnie małe, 17 po podłodze dla dzieciaków wg mnie wystarczy. Kto to potem będzie sprzątał??
Mam pytanie do Marty - masz może zestawienie materiałów?? Możesz mi przesłać na
dom.noelia @gmail.com?? Będę wdzięczna.

#7 Gość_marta

• Grupa Guests

Napisano 21 kwiecień 2012 - 11:55

Aniu żadnego zestawienia nie mamy, podobno w tych nowych projektach już nie ma zestawień, można zamówić sobie kosztorys ale to są dodatkowe koszty.. Firma budowlana czy ta od dachu za darmo wylicza wszystkie potrzebne materiały więc szkoda pieniędzy na kosztorys skoro wyliczenie tych materiałów jest w cenie. pozdrawiam

Strona 1 z 1